Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavlišovský řízek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pavlišovský řízek

    4 řízky z vepřové kýty nebo z krkovice,strouhanka,hladká mouka,vejce,sůl .
    Klasický vepřový řízek, kysané zelí a houskový knedlík.
    Takto upravený vepřový řízek je velmi oblíbený v okolí Náchoda a Trutnova, kde jmenuje Úpický řízek
    Attached Files
    Jana H.

  • #2
    Re: Pavlišovský řízek

    Čau,tak to jsem jednou jedla ve vých.Německu, ale s bramborem a nebylo to špatný! lomačka

    Comment


    • #3
      Re: Pavlišovský řízek

      Dobry den.Tento tzv. PAVLISOVSKY RIZEK pochazi z Pavlisova od Nachoda.Doma tento rizek mamka varila a nam to moc chutnalo.Kdyz jsem to zacala varit zde v USA,tak na to dost lidi koukalo,ale jak ochutnali,tak pochvalili a dali za jedna.Krasny den preje Renda
      Renda

      Comment


      • #4
        Re: Pavlišovský řízek

        Ahoj ten název slyším poprvé, jsem narozená v Trutnově a do 10 jsem žila v Radvanicích, což je kamenem co by hododil do Trutnova i Úpice. No je vidět, že jsem v těch 10 letech nemyslela na vaření a máma vařila recepty od jičína, odkud je zase ona. Ale vím, že moje švagrová, která pochází z České Lípy to zná, ale nevím jak tomu říkali.
        HankaP

        Comment


        • #5
          Re: Pavlišovský řízek

          Rendo, na Pavlišově měla dcera svatební hostinu na hřišti aopékalo se prase, jinak je tam prý dobrá hospoda. Já nevím, ještě mě tam mladí nevzali. Prý se tam chodí pěšky to já bych po tmě v noci nezvládla, říkali. Ahojky J.H.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Re: Pavlišovský řízek

            Ahoj Jani H.,ja jsem na Pavlisove za mlada byla casto,protoze jsem puvodem z Nachoda,ale nyni se nachazim desatym rokem v USA,ale pamatuji si na to hriste a co si jeste vzpominam,tak nekde u toho hriste byla skola.Jestli tam je jeste dnes,tak to nevim.Ty jsi z Ceskych Budejovic?Mam tam rodinu a na CB mam krasne vzpominky a je to moc krasne mesto.Krasny den do CB preje Renda.
            Renda

            Comment


            • #7
              Re: Pavlišovský řízek

              Ahoj. Můj tatínek byl u PTP a byl také u Českých Budějovic. A někde v Čechách mu tady toto jídlo naservírovali. Vždycky na to vzpomínal a jednou za čas, když se sešlo doma zbytek zelí a byly některý den řízky, rád si to dával a považoval to vždy za pochoutku. Co se týče knedlíku a řízku, tak moje maminka byla z rodiny, kde milují knedlíky snad ke všemu. A její sestřenice, otcové byli bratři, ti jedí řízek a knedlík pokaždé na oběd. A teta vždycky se smíchem říkává, že když k nim do rodiny přišel strýc poprvé, tak na oběd byl řízek, ale místo brambor knedlík. Strýc byl v šoku, přece jen to není běžná kombinace, ale od té doby si zvykl a jí se to u nich běžně už stále a to jsou spolu už nějakých pětačtyřicet let.


              ----------------------------------------------------------------------------

              Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
              Voltaire

              Comment


              • #8
                Re: Pavlišovský řízek

                Ahoj scarlet. U nás to bylo to samé. V neděli musel být knedlík a taky ke všemu. Pavlišovák mamka dělala a to jsem ani nevěděla, že se to tak jmenuje. Dělala i sekanou se zelím a knedlíkem. Pak jsme se s bráchou vzbouřili, a tak musela začít vařit brambory i v neděli občas i rýži. Měj se fajn. J.H.
                Jo a jinak tě vítám tady, je to tady bezvadný.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Re: Pavlišovský řízek

                  Ahoj. Sekanou, zelí a knedlík děláme běžně. Máme to snad raději než sekanou s bramborem. A někdy také, když zůstane bramborový salát, ať už s majonézou nebo bez, tak i to k tomu máme rádi.Pa. Jo a dík za pěkné přivítání.Scarlet


                  ----------------------------------------------------------------------------

                  Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
                  Voltaire

                  Comment


                  • #10
                    Na Slovácku, odkud pocházím, se v některých oblastech dělá vepřový řízek s rýží a rajskou omáčkou. Můj táta to měl moc rád a někdy, když byly doma řízky, tak si pro sebe udělal trochu rajské a rýži. Pocházel z Petrova u Strážnice.
                    Last edited by ; 05.06.2010, 23:52.

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal HankaP Zobrazit příspěvek
                      Ahoj ten název slyším poprvé, jsem narozená v Trutnově a do 10 jsem žila v Radvanicích, což je kamenem co by hododil do Trutnova i Úpice. No je vidět, že jsem v těch 10 letech nemyslela na vaření a máma vařila recepty od jičína, odkud je zase ona. Ale vím, že moje švagrová, která pochází z České Lípy to zná, ale nevím jak tomu říkali.
                      Ahoj Hanko.Tento pokrm má pokud vím nejmíň 3 názvy:Pavlišov-Úpičák a-Moravský řízek(mezi Žamberkem a Ostravou a zelí k tomu je hlávkové,spíše sladší,rozvařené téměř na kaši).Ale dost jsem příjemně překvapen s tou Č.Lípou.Jezdím totiž kamionem a mám zkušenost že pokud otuto kombinaci požádám v severních či západních Čechách,mají mne za blázna.Tedy dobrou chuť přeje-Míra-z Náchoda

                      Comment

                      Pracuji...
                      X