Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kuřecí salát

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuřecí salát

    A do třetice dneska ještě jeden skvělý kuřecí salát, který se hodí i jako hlavní jídlo třeba s pečivem:
    80dkg kuřecích řízků nakrájíme na kostky, posypeme celým balíčkem GYROS koření a osmahneme do měkka (zbytek oleje slijeme). Necháme vychladnout a nasypeme nejlépe do průhledné mísy, posypeme celé pórkem, potom následuje vrstva kečupu, vrstva kukuřice, vrstva majonézy a nakonec zasypeme pokrájeným na drobno čínským zelím - necháme přes noc odpočinout.....a pak konzumujeme

  • #2
    Daňulko,možná jen jak velký je tvůj balíček Gyrosu??? Aby tam někdo nedal kilovej,,
    Jinak super receptík!!
    Hančí

    Comment


    • #3
      Ahoj Hančí, napsala jsem to fakt asi blbě - klasický malý sáček koření, co se prodává v obchodě,teď nevím jistě, jestli je to kolem 20g....ale fakt to chutná super. Naše holky nemají rády moc kukuřici,tak si myslím,že to jde nahradit i něčím jiným nebo vynechat.....PA

      Comment


      • #4
        Daňulko,naopak napsalas to dobře, ale to množství třeba i později až budeš vědět?
        přes- upravit příspěvek- pod Avatarem, raději doplň, pro ty méně znalé kuchařinky ??

        Boženko, jak se ti zatoulalo,Jehněčí ke Kuřecímu salátku,to jsi něco popletla,nééé????
        Ale jak to čtu, už mám plnou pusu slin,mňam.....
        Last edited by Hančí; 06.03.2010, 00:28.
        Hančí

        Comment


        • #5
          Teď jsem ho udělala (číny bylo dost ), zbytky: prsou, koření na čínu, osmahla na plátcích česneku, do mísy nakrájela: pórek, ředkvičky, okurky, zbyteček šunky, dala kukuřici, zbytek tatarky, jogurtu, dresinku s česnekem a okořenila. Nemá chybu.
          Last edited by janina s.; 20.03.2011, 18:59.
          anina s.

          Comment

          Pracuji...
          X