Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Grilovaný hermelín ( od Ladie )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Grilovaný hermelín ( od Ladie )

    Když jsem viděla novou rubriku "Grilování", musím přidat náš oblíbený recept, který nesmí chybět při žádném grilování.

    Grilovaný hermelín

    Na jednu porci: 1 hermelín, 2 širší plátky slaniny, 1/2 cibule, 2 plátky šunky (lze použít jakýkoli salám), grilovací koření. Alobal.

    Na alobal postupně dáváme: plátek slaniny-cibuli nakrájenou na půlkolečka-šunku-grilovací koření-hermelín-grilovací koření-šunku-cibuli-plátek slaniny. Vše dobře zabalíme do alobalu a grilujeme z každé strany necelých 5 minut.

    Tip: připravený "balíček" lze za špatného počasí udělat i v toastovači (horní víko na alobal jen lehce položíme. Nepřimačkáváme!)


    Doufám, že Ladii neva, že jsem to zkopírovala pro jednodušší hledání do Grilování...
    Zdravím.
    anina s.

  • #2
    My děláme taky hermelín na grilu. Jen s tím rozdílem, že kupuju speciální hermelín na grilování, podélně rozříznu a naskládám kolečka mladé cibulky. Přítel griluje rád a hodně pečlivě, takže se sýr krásně táhne a to já ráda.

    Comment


    • #3
      Ahoj bt.cz ( přehlídla jsem někde jméno? ), my rádi grilujeme skoro cokoliv, a ta cibulka je ok nápad. K tomu dipy i od Ivanky a zase mi chybí léto....
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahoj Jano,
        ne, nepřehlédla, jestli se dá vložit do profilu, vložím ho tam. Přezdívka je zkratka jména Bára a příjmení.
        Taky mi chybí léto, nejen pohodové grilování a posezení venku do pozdních večerních hodin třeba u vínka, ale taky sluníčko, které dodává energii.

        Comment


        • #5
          Ahoj Báro, to mě těší, že se tu objevuješ a snad tu setrváš.
          Já miluju horko a léto, prázdniny ( syn měl 18, tak jeho veget je i můj veget ), slunko, zpěv ptáčků a večer cvrkot cvrčků, kávu venku, opalování a večerní grilování. Tohle podzimní období je pro mě hrozné a zimu nesnáším, když i navlečená drkotám zuby, když mi sníh fouká do obličeje.
          Myslím, že do profilu se dají dávat různé věci, fotka, jméno, věk, bydliště, pokud se nepletu, ale každý dle své úvahy.
          Tak se měj, Báro a těším se na další příspěvky.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Ahoj,
            zrovna jsem procházel příspěvky a uviděl jsem grilovaný hermelín....LUXUS!!tohle jídlo prostě miluju, nebít teď v práci hned bych si ho zkusil udělat. Jinak s tím počasím jak píšeš tak jsme na tom úplně stejně. Já ale tu smůlu, že sice pracuji v Brně, ale rodinu mám v jeseníkách, takže tam je zima ještě horší. Sluníčko, grilování a léto už aby tu bylo.
            Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

            Comment


            • #7
              Souhlasím a nějak to musíme přečkat...Nejen hermelín, skoro všechno naložené a grilované, včetně některé zeleniny, je super. Pár receptů je v kolonce.
              Já bych mohla mít jaro a léto celý rok...prostě jen teploučko...
              anina s.

              Comment


              • #8
                Ahoj Jani.Teď jsme povečeřeli.Moc dobré,jen s tím rozdílem,že jsem to grilovala doma v troubě.Ale i tak fakt moc dobrý.Díky Ilona.

                Comment


                • #9
                  Ahoj Ilonko, ráda tě tu "čtu". A s kořením od Vitany "Grilovaný sýr" to nemá chybu, kořenili jsme s ním i krkovičku b. k., když jsme grilovali, a paráda.
                  Je jasné, že se to dá dělat i v troubě, to já taky, když začne moc pršet.
                  Moc tě zdravím.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Grilovaný hermelín je úplně nejvíc. Od té doby, co se prodává pepa na gril a troubelín, tak jíme plesniváka hodně často. Je fakt, že kdybych si ho naložila sama, bude možná lepší, ale takhle je to mnohem jednodušší. Prostě to pěkně obalím, hodím na gril a než se to upeče, tak si udělám česnekový dip (česnek, majolka, zakysaná smetana, trocha pepře a soli) a je to neskutečně rychlá mňamka pro celou rodinu.

                    Comment


                    • #11
                      Hermelín na grilu

                      teď jsem v obchodě narazila i na speciální koření na grilovaný sýr. Tak vyzkouším a pak poreferuju.
                      Last edited by Janickam34; 02.01.2012, 17:47.

                      Comment


                      • #12
                        Můj vnuk ho má moc rád.
                        MARUŠKA

                        Comment


                        • #13
                          My ho grilujeme v alobalu a to je opravdu lahůdka.To koření je výborné.

                          Comment


                          • #14
                            Minulý týden jsme také grilovali a grilovaný hermelín nesměl chybět. Všem moc chutnal. Akorát nám během grilování začalo pršet, tak jsme i gril museli přesunout ze zahrady pod střechu. Ale to nemění nic na tom, že to byla lahudka.
                            Není nad chuť grilovaného a lehce uzeného kuřecího masa, pečivo pak již není třeba
                            vytvoř si vlastní tričko
                            | posuvné dveře
                            | štípačka dřeva

                            Comment


                            • #15
                              Grilovaný hermelín je luxusní záležitost, kterou má ráda celá naše rodina. Ale to koření jsem na něj nikdy nedával- jaké kupujete?

                              Comment

                              Pracuji...
                              X