Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dieta? Ochutnávání? To nejde k sobě...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dieta? Ochutnávání? To nejde k sobě...

    Napadlo mě se vás tady zeptat, jak to děláte, když vaříte pro celou rodinu nebo děti, příbuzný, kohokoliv a musíte ochutnávat, přitom držíte dietu? To se přece nedá, ne? Každej kuchař musí ochutnat, co vytvořil, jestli je to hodný předložit těm, který máme rádi. Existuje na to nějakej tip?

  • #2
    Leni, holky ti určitě poradí, já dietu nedržím, jím málo, i když podle toho nevypadám,
    u mě je problém nepravidelná strava.
    Co mě napadá - asi jen ochutnávat a už si nenaložit na talíř...
    anina s.

    Comment


    • #3
      ...

      Taky moc nejím, málo, ale často Ale možná to zbytečně moc řeším...

      Comment


      • #4
        Já si myslím, že to není problém. Problém je, když někdo ochutnává "lopatou". Když se jedná o to, zda je to dost slané, pikantní atd, stačí "olíznout" lžičku. Po tom se netloustne. Já skoro vůbec neochutnávám.
        Soňa

        Comment


        • #5
          Soni, to je právě to (ochutnávání lopatou) - já miluju dobrý jídlo a pití a když už se nějakým zázrakem donutím k dietě, tak k dobrýmu jídlu nesmím ani čuchnout, natož olíznout lžičku, to akorát navnadí a to je konečná.

          Comment


          • #6
            Chápem, že pri varení pre celú rodinu je potrebné ochutnať jedlo...to je predsa normálne, a nutné...súhlasím však s Soninim názorom, že vystači len obliznúť a zistiť či jedlu ešte niečo chýba. Chápem, že to môže byť pre osobu, ktorá drží dietu ťažké a nie vždy sa dokáže udržať. ..((

            Comment

            Pracuji...
            X