Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Čína pro vegetariány

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čína pro vegetariány

    Pekinské sojové nudličky, sojová omáčka, zelenina Wok china, kousek hlávky zelí, žampiony,
    olivový olej, porek nebo cibule, steril. kukuřičky, chili paričky / česrtvé, nebo sušené, nebo chili omáčka/, sůl pepř, cukr, Solamyl.

    Nudličky uvaříme ve slané vodě cca 15 min, zcedíme, oproti návodu na krabičce.. vymačkáme z nudliček vodu, píše se tam lehce, já naopak důůůkladně !!
    Nudličky vychladné, zbavené vClick image for larger version

Name:	č
Views:	1
Size:	47.3 KB
ID:	146256ody poprášíme Solamylem... dost !Ve finále vytvoří dokonalou iluzi štavnatého masa.!

    Na jedné pánvi osmažíme zeleninku, přidáme porek, hlávkClick image for larger version

Name:	č
Views:	1
Size:	51.6 KB
ID:	146255ové zelí na nakrájené na čtverečky,žampiony, chili, po osmažení přidáme cukr a trochu ještě opraříme, aby se cukr malinko zkaramelizoval....Click image for larger version

Name:	č
Views:	1
Size:	77.7 KB
ID:	146254a sojovou omáčku. Opékáme krátce, zeleninka musí být chřupavá--- maxim. 7 min.

    Na druhé pánvi maso prudce opečeme do zlatova,přidáme rovněž sojovku.
    Nakonec vše promícháme.Dochutíme solí, případně ještě sojovou omáčkou.
    Iris

  • #2
    Tak to musím zkusit sojové maso mám ráda.
    ZDENKA

    Comment


    • #3
      Čínu ze sojovky jsem kdysi dělávala,musím obnovit a vyzkouším tuto,vypadá móóóc dobře.
      Ahojky VŠEM
      Věrka

      Comment


      • #4
        Holky, zkoušely jste už Ďobáčky? Je to už naložené na nudličky nakrájené sójové maso a je moc dobré. http://www.kalma.cz/kalma.cz/produkt...ital/dobacky1/

        Comment


        • #5
          Petrulinko, slyším o tom poprvé, zajímavý tip. Myslím, že o tom tyto e - kuch. stránky jsou, že tady nikdo krvežíznivě nebojuje proti sóje a druhý zase proti sádlu atd... Každý, ať si opravdu vše upraví podle své chuti, zdravotního stavu apod. A jak jsi psala ve videoreceptech, že některé recepty si upravíš do podoby,která ti vyhovuje, tak když budeš mít chvilku a chuť, dej zase vědět, jak dnes vaříš, protože každá(ý) rozumná(ný) se ráda přiučí. Já tedy určitě

          ZDENY
          ZDENY

          Comment

          Pracuji...
          X