Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Falešný tatarák

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Falešný tatarák


    Postrouháme 3 uvařené studené oloupané brambory, přidáme 1/2 lžičky pálivé a 1/2 lžičky sladké papriky, 4 vymačkané stroužky česneku, sůl, 1 dcl oleje, 5 - 6 lžic kečupu, 1 najemno nakrájenou cibuli, zamícháme a mažeme na topinku.

    Můžeme položit plátky rajčete a posypat strouhaným sýrem.
    Je to moc dobrá třeba večeře.
    Kdo chce, může si tam samo nakrájet nebo nastrouhat uzeninu.

    Vím, že podobný recept má Ivanka v receptech, já to znám bez worc. omáčky a hořčice, tak snad to vám ani Ivance nebude vadit..

    Last edited by janina s.; 15.11.2011, 01:26.
    anina s.

  • #2
    Janino, zrovna to dělám, přijede mi návštěva a z toho 2 vegetariáni takže vždycky vymýšlím jídla bez sýrů, mléka, masa, vajec a je to docela náročné.
    Alena J

    Comment


    • #3
      Původně odeslal Alena Jankova Zobrazit příspěvek
      Janino, zrovna to dělám, přijede mi návštěva a z toho 2 vegetariáni takže vždycky vymýšlím jídla bez sýrů, mléka, masa, vajec a je to docela náročné.
      Ali, to věřím, že je to náročné.
      Nikomu to neberu, ale já bych klíčky a sóju jíst nemohla.
      A v mase jsou taky nějaké hodnoty a kvůli mě se zvířata zabíjet nepřestanou ( ale chovají se na jídlo, ne? ) a lidi mají mít hlad a zvířata nechat zestárnout, krmit je a pak jim udělat hřbitov?
      Omlouvám se, komu se můj názor nelíbí, ale prostě to tak vidím...
      Od mojí ségry skorošvagrová má 45 kg i s postelí, vegetariánka a veganka, pracovala v obchodě se zdravou výživou a jednoho krásného dne, co jedla jen semínka " holala ", tak zkolabovala !
      A odvezla ji sanitka.

      Já říkám - všeho s mírou. Jsou lidi, co by rádi všechno, a nesmí, kvůli zdravotním problémům. Co by za to dali, a jiní schválně omezují přísun potravin.
      Je to zvláštní.
      Tak ať chutná, papa.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Jani už to mám v lednici, je to dobrůtka a ti naši vegani to snad budou jíst také. Tedy děda si dá raději tataráka. On ho umí i dobře udělat.
        Alena J

        Comment


        • #5
          Původně odeslal Alena Jankova Zobrazit příspěvek
          Jani v tom receptu nemáš sůl, já ji tam tedy dala, už to mám v lednici, jer to dobrůtka a ti naši vegani to snad budou jíst také. Tedy děda si dá raději tataráka. On ho umí i dobře udělat.
          ALI, promiň, ale sůl tam mám. Já solím málo, ale přece.
          Papa a ať se daří.
          Dobrou.
          anina s.

          Comment

          Pracuji...
          X