Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Brokolice s omáčkou a těstovinami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Brokolice s omáčkou a těstovinami

    Uvařím na páře jednu brokolici,kterou jsem si rozdělala na růžičky,včetně oloupaného košťálu,ten je výborný.Brokolici jemně přichuťte ,dávám Podravku.Mezi tím na olivovém oleji usmažím pórek,přidala jsem asi tak půl mrkve na jemné proužky,dochutila soj.omáčkou,kari,sůl,pepř a mám ještě takové koření na kuřeS/můžete dát jakékoliv/,přihodila jsem na kostky nakrájený uzený šmakoun/kdo to nemusí,výborné jsou kuřecí nudličky/,trošku opražila,podlila vodou,dala jsem tam rozpustit 2 smetanové sýry,vodu jsem přilévala tak,abych měla trochu omáčky a nakonec jsem ji zahustila zakysanou smetanou.Do ní jsem vložila tu udušenou brokolici na menší kostky a nechala,aby nasákla do sebe ty chutě. Podávala jsem to s těstovinovým potrubím zn. Panzani,těstoviny jsem polila tou směsí,přizdobila pažitkou a zel.oblohou.Fantazii se samozřejmě meze nekladou. Je to fakt rychlé a moc dobré.Tak si nechte chutnat,přikládám ještě jednou foto.
    Attached Files
    Ahojky VŠEM
    Věrka

  • #2
    Re: Brokolice s omáčkou a těstovinami

    Věrko,já zase vyzkouším tuhle brokolici.Tyhle rychlé recepty se teď v létě hodí. :P Ahoj
    Janah

    Comment


    • #3
      Re: Brokolice s omáčkou a těstovinami

      Díky za receptík,bude to určitě výborné!
      LENKA

      Comment


      • #4
        Re: Brokolice s omáčkou a těstovinami

        Tak jsem se dnes nechala inspirovat a bylo to fakt vynikající Teď jsem dojedla a protože jsem doma sama a nikdo mě nevidí,tak jsem vylízala i talíř(i když to není slušné).Myslím,že to bude chutnat i těm mým mlsounům.Neměla jsem pórek,tak jsem dala jen obyč.cibulku,mrkev se mi nechtělo krájet na nudličky,tak jsem jí nastrouhala nahrubo a přidala jsem nudličky kuřecí.A můžu všem jenom doporučit Díky Věrko
        Janah

        Comment


        • #5
          Děvčata,jsem ráda,že Vám chutnalo, i já jsem se oblizovala až za uchemTak zase někdy něco přihodím.
          Ahojky VŠEM
          Věrka

          Comment

          Pracuji...
          X