Oznámení

Collapse
No announcement yet.

kuchynsky robot Bosch, Moulinex...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • kuchynsky robot Bosch, Moulinex...

    Dobry den devcata

    rada bych vas poprosila o nejake doporuceni na nejaky hezky kuchynsky robot, spise teda na hneteni testa...Od te doby co jsem nasla tyto stranky tak porad pecu nejaky ty housticky a pletynky a vybornou vanocku od pani Ivanky,ale bohuzel uhnetat rucne 1 kilo testa da pekne zabrat
    ...cetla jsem si prispevky na tema slehac na kynute testo a tam spis prave doporucujete kuchynske roboty hlavne znacky Bosch,nez takovy ty rucni hnetace co jsem si prave chtela koupit...Delam kynute testo kazdy tyden a tak ted nevim co koupit
    je teda vyhodou,ze to ma vic veci a ja v kuchyni nemam z toho skoro nic,jen ten tycovy mixer,jinak na krajeni,odstavnovani atd. mi chybi vse...

    a jeste jedna otazecka, a jakou znacku? opravdu ta znacka bosch je nejlepsi,me zas znamy doporucujou moulinex,to je ale orisek


    dekuji Tezzicka

  • #2
    Tezzi já si myslím,že pokud se rozhodneš pro Moulinex nebo Bosch, je to jedno. Bosche jsem si vyzkoušela u ségry a je dobrý. Já mám jinak doma ruční šlehač a hnětač a také mi vyhovuje. Záleží co všechno člověk potřebuje. K tomu Bosch se dají dokupovat další díly jako třeba zmrzlinovač, mlýnek na maso atd.
    Iva

    Comment


    • #3
      Mám robot zn. Bosch už asi 7 let, pořád bez problému funguje jako nový, jsem s ním moc spokojená, hnětu, šlehám, melu maso, ořechy
      i mák, strouhám rohlíky i zeleninu, přikoupila jsem i zmrzlinovač. Když pominu funkčnost, vypadá pěkně a tím jak má otočné rameno, je
      i skladnější.
      Last edited by Wendy; 07.02.2018, 00:33.
      Wendy

      Comment


      • #4
        Mozem odporucit znacku Kenwood odskusane na dvoch kusoch po niekolko rokov )

        Comment

        Pracuji...
        X