Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nádobí Tescoma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nádobí Tescoma

    Budu pořizovat novou sadu nádobí a někde jsem četla, že z některého nádobí od Tescomy po vyjmutí z myčky teče voda z úší.. Proto jsem se chtěla zeptat na vaše případné zkušenosti či tipy, s jakou jinou značkou jste spokojeni. Mám dva požadavky - skleněné poklice a vhodnost na indukci (to už je dnes ale asi všechno nádobí). Za rady moc děkuji. Iveta

  • #2
    Ahoj Ivet, to jsem psala já. Už je to několik let, co jsem kastrol věnovala, když jsem jej myla v ruce, tak v pohodě, jen z myčky pak z uší teklo. Dnes už je to určitě vychytané. Pokud koupíš nádobí, kde jsou uši celé z kovu, neměl by být problém. Syn má nový induk. sporák a koupil nádobí v Ikea, je spokojen.
    Renata

    Comment


    • #3
      Ahoj Ivet, muj tatinek ma sadu Tescoma Vision a je nad miru spokojeny, tu sadu jsem mu doporucila ja. Naopak moje svagrova ma sice taky tescomu ( ale uz nivem jakou presne) ale jde o to, ze u poklic ma tu uchytku ve tvaru bambule a tam se ji prave dostala voda pod ne, hned po prvnim myti v mycce tak je z toho nestastna... Takze kdyz tescoma tak jedine, nerezove usi, urcite ne plastovy a to same u poklic ne bambulku!!!
      Posilam odkaz na tescomu vision jen pro predstavu tvaru
      http://www.etescoma.cz/sady-nadobi/s...l?cPath=202126
      Lenka A.

      Comment


      • #4
        Holky, moc vám děkuji za odpovědi, tak teď se rozhoduji mezi Tescoma Vision a Tescoma Amila, obojí vypadá dobře, nějak se nemůžu dopátrat rozdílu Antyleno, píšeš, žes sadu doporučila tatínkovi ty, mohla bych se tě ještě zeptat, proč jsi nezvolila např. tu Amilu? Moc děkuji! Iveta

        Comment


        • #5
          Ahoj Ivet, ted jsem prozkoumala Amilu a priznam se, ze ji vidim poprve, muj tatinek uz vlastni sadu Vision dele nez rok a troufam si rict, ze kdyz jsme vybirali nadobi Amila jeste nebyla... Obe sady jsou si dost podobne a vypada, ze se lisi jen vzhledem. Asi bych si vybrala tu ktera by se mi libila vic Protoze vlastnostma jsou stejne. Zdravim
          Lenka A.

          Comment


          • #6
            Lenko, jsi strašně hodná, tak já vyberu vzhledově mně bližší a bude to. Díky moc a hezký den! Iveta

            Comment


            • #7
              Ahoj Ivet, mám sadu Tescoma Tulip http://www.etescoma.cz/sady-nadobi/s...l?cPath=202134 a po umytí v myčce mi vytéká voda z uší, tedy musím hrnce otočit a nechat vyschnout Zdravím Iva

              Comment


              • #8
                Ahoj, já nemám nádobí od Tescomy, ale zakoupil jsem si toto titanové nádobí a maximální spokojenost. Ani s mytím v myčce není nejmenší problém

                Comment


                • #9
                  Původně odeslal Ivet Zobrazit příspěvek
                  Budu pořizovat novou sadu nádobí a někde jsem četla, že z některého nádobí od Tescomy po vyjmutí z myčky teče voda z úší.. Proto jsem se chtěla zeptat na vaše případné zkušenosti či tipy, s jakou jinou značkou jste spokojeni. Mám dva požadavky - skleněné poklice a vhodnost na indukci (to už je dnes ale asi všechno nádobí). Za rady moc děkuji. Iveta
                  Ahoj Ivet, Tescoma je velmi kvalitní značka, nic jiného už doma nechci. Pokud budeš nakupovat za více peněz, můžes využít Tescoma slevových kupónů a na vybavení ušetřit.
                  Last edited by Stromka; 24.10.2017, 18:13.

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj, znáte tady někdo pohlreich selection ? Jak kvalitní je to nádobí ve srovnání s Tescomou?

                    Comment


                    • #11
                      A co třeba obchod UTC? Nemáte někdo zkušenost? Mají taky docela velký výběr, a ne tak drahý jak Tescoma

                      Comment


                      • #12
                        Koupili jsme nedávno pánev Tescoma i-premium na palčinky,
                        • dno se při zahřátí prohýbá dovnitř o 5mm (změřeno), olej stéká ke kraji
                        • těsto také stéká ke kraji a palačinky jsou u kraje silnější
                        • dle Tescoma je tato vlastnost naprosto v pořádku. Pokud se pánvička prohýbá dovnitř, je to podle normy v pořádku. Nesmí se prohýbat ven.
                        • z reklamačního protokolu jsme se dověděli, že pánvička není určena pro vysokou teplotu. Máme ji používat na mírném výkonu vařiče. O tomto nás prodávající při koupi neinformoval. Pánvičku jsme kupovali s tím, že ji budeme používat jako jiné pánvičky, tedy i při vyšší teplotě.
                        • prohýbání pánvičky nám potvrdila i prodavačka, která ji má prý také doma a chová se jí stejně
                        • hodně peněz za nepoužitelný - nefunkční výrobek
                        • domnívali jsme se, že Tescoma dodává kvalitní výrobky. Zklamali jsme se.

                        Pávnička Tescoma na palačinky je zcela nepoužitelný výrobek, bez ohledu na cenu. Příště si koupím pánvičku např. z Lidlu. Nějaké již mám a oproti Tescoma jsou kvalitní a za nesrovnatelnou­ cenu.

                        Problém jsme měli již také s dřevěnými prkénky, které byly určeny pro mytí v myčce. Zkroutily se. Tescoma reklamaci neuznala.

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj ahoj, tak já nikdy s pánvemi od Tescomy problém neměla. Všechno je to o správném používání anebo to byla vadná várka
                          Mám jich hned několik, ale nejoblíbenější rozhodně jsou ty kameninové: tenhle rendlíček je perfektní na maso i krémy a tahle veliká pánev zase na jakékoliv omáčky a smažení.

                          Comment

                          Pracuji...
                          X