Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pekáč s poklicí

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pekáč s poklicí

    Ahoj,

    poradíte mi někdo, kde bych sehnala větší levnější pekáč s poklicí? Pokud možno v kamenném obchodě. Ale internetový obchod by nevadil. Jsem z Ostravy.

    Díky a pěkný den

  • #2
    Ahoj Markéto, tvůj dotaz je příliš obecný, bude rozdíl ve velikosti pekáče, jestli nerez,smaltovaný, varné sklo apod. Nejlepší máš zadat do netových vyhledávačů srovnání cen o pekáči, který chceš a vyjedou ti nejlacinější. Dost internetových obchodů má i své kamenné obchody. Cenově však až na akční vyjímky vždy nakoupíš levněji na netu.
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Markétko, jak píše Zdeny, ale já bych investovala do nerezového, ten nezničíš, neotučeš a i pořádně připálený, je při trošce námahy, jak nový. Vlastní zkušenost .
      Renata

      Comment


      • #4
        Ahoj Zdeny a Renat,
        díky, já se v těch pekáčích moc nevyznám, takže uvítám jakoukoli radu Na internetu je toho spousty, ale to tam člověk nevidí, lepší je si to "ošahat" - sice rozměry a tak tam bývají, ale je lepší to vidět. Šlo mi spíš o to, jestli máte někdo nějaké zkušenosti a s jakým obchodem, jestli se to sem smí dávat... Případně i negativní zkušenosti, ať člověk ví, čeho se má vyvarovat
        Díky

        Comment


        • #5
          Jo, tak špatnou mám s hrncema a pánví Tesc...ma, ať mě nebijou . Měla jsem větší hrnec na knedle a z uší, teda od hrnce, mi pořád tekla voda z mytí. Taky se začaly hejbat, ty uši , a už to nešlo utáhnout. Pánev se začala brzy loupat, ač kovovým tam nešahám. Jinak mám už dvanáct let obyč.sadu nerez, z Lídla, ale z NSR. Prodává se dodnes i v akcích tu. Pořád jak nové, jen u jedné poklice mi rupla úchytka, spadla mi.
          Renata

          Comment


          • #6
            U Lídlu bych se asi bála, ale pokud máš dobré zkušenosti...
            Já mám zatím s Tes..mou dobré zkušenosti - hrnce drží Ucho čas od času pozlobí, ale u těch mých to jde spravit šroubovákem

            Comment


            • #7
              Nerezový velký obdélník nízký (cca 10cm) s plochou poklicí, mívají k němu i menšíasi 2/3 pekáč v Tesku, Makro, Interspar. Chce se to tam občas kouknout - ale je snad nejlepší na údržbu - docela spolehlivě mi to myčka umeje. Jen si nepamatuji cenu.
              A jednou jsem v Tesku koupila ovál pekáč vysoký cca 15 cm s vypouklou poklicí za 600,-kč - zeťák miluje huso-kachny.

              Comment


              • #8
                Děkuju Išo

                Comment

                Pracuji...
                X