Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Odšťavňovač

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Odšťavňovač

    Ahojky děvčata a klucí, chtěla bych koupit odšťavňovač ovoce, ale spíš kvůli mrkvi, jablkům, hruškám apod., Takže nechci ten odstředivý, ale ten kde jde zvlášť dužina. Nemáte s tím někdo zkušenost. Tedy nebudu samozřejmě odšťavňovat 10 kilo denně, ale tak pro dvě, tři osoby na den bych tu šťávu vymáčkla. Jinak se mějte. Ivana M
    Ivana M

  • #2
    Ivano já mám Ciatronik, žádná velká značka. Kupovala jsem jej před lety, když tu začal Lidl, celou zimu dělám sťávy z pomerančů, skoro každý den. Když mám dužinu z meruňek, jablek a pod., ještě si jí dám zmrazit na dřeň. To mám ráda. Funguje stále dobře a nebyl drahý. Přesně už nevím. Kámoška má drahotu, Bosch, stál přez dva tisíce a nevidím rozdíl. Jó je hezčí, nerezový
    Renata

    Comment


    • #3
      Renátko, díky, juknu na to
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Odšťavnovač

        Nevím zda-li to bude ještě aktuální, ale nyní mají na hyperslevy.cz v akci celkem pěkný odšťavňovač jen za 399 Kč, tak by mohl přijít vhod

        Comment


        • #5
          Ahoj, nemáte někdo doma tady tyhlety odšťavňovače ? Moc se mi líbí, tak přemýšlím, že bych si některý z nich pořídila Myslíte si, že by byly vhodné i na zeleninu?

          Comment

          Pracuji...
          X