Oznámení

Collapse
No announcement yet.

šlehač na kynuté těsto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • šlehač na kynuté těsto

    Ahoj,děvčata prosím můžete mi doporučit (vlastní zkušenost) nějaký přístroj na ušlehání kynutého těsta? Na sladké knedle atd. Mám klasického robota Etu už 25 let,jsem s ním spokojená,ale kynuté těsto na něm nelze,míchala jsem to vždy ručně,ale holt roky se hlásí a ruce už stávkují.Stačí mi jen nějaký malý,pouze na to těsto. Díky Pam.

  • #2
    Tak Pamelo nevím, nějaký malý a obyčejný bude mít málo watů a kynuté těsto asi neutáhne, nebo jej brzy spálíš. Nepřemýšlela jsi o pekárně, dají se sehnat i levně. Uvidíš, třeba budou děvčata, nebo kluci něco vědět.
    Renata

    Comment


    • #3
      Ahoj Pamelo,já mám Bosch robot s tou výkyvnou hlavicí , netočí se mísa, ale metly..to je důležité!
      Umyju mísu a metly a je zas čisto.
      A slouží mi už taky asi cca 20 let. Opravdu je ale bezporuchový a máme ho ve 3 rodinách,nikdo nikdy neměl problém! a fakt spokojennost.
      My máme ještě dovoz z SRN,ale už jsou novější verze Bosch MUM-a další.. ..i tady v akci k mání.Máto silný motor a servis- je když tak v každém větším městě,ale jak říkám,žádná z nás 3 ho jetě nepotřebovala.Máme ho já 20, ségra 18 a teta už snad 30 let.
      http://www.zbozi.cz/p15330-bosch-mum...rgxk47z&r=hint
      Od ní jsme právě dostaly a já ho chválím kudy chodím.
      Léta mi míchá knedle a těsta a pořád vše OK.
      Pokud nechceš mixér držet v ruce, a šetřit si ruce i koruny za nový přístroje, tak neváhej..ty ruční za pár let vyhodíš,protože jsou slabý
      Míchám z 1 kg mouky + ostatní suroviny,knedlíky,housky,chleby,tedy kynutá těsta, veškerá křehká těsta i na třeba z 1 kg mouky van.rohlíčky, to hravě umíchá.
      Kromě toho,šlehá vše od sněhu a šlehačky až po bramborovou kaši.Dá se přikoupit i krouhač atd.
      Fakt doporučuji.stojí kolem 5 -6000,- ,v akci Okey bývá i o 1000,- levnější,ale zase většinou je už k tomu mixér,krouhač,a je to přístroj, který mám pořád při ruce na lince,neuklízím ho nikam a používám na vše.Je to investice snad opravdu na celej život!!Ještě existuje i mlýnek na maso,nerezová mísa na mísení atd..je toho dost.
      Hančí

      Comment


      • #4
        souhlas

        Souhlasím se vším co Hanči napsala, Bosch mum mám 6 let - bez chyby,dobrý pomocník !
        Eny

        Comment


        • #5
          Najdi si www.tchibo.cz tam te´d mají nerez je to paráda stojí 5 a půl tisíc ale používají ho profíci a je super.
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Eny,taky?Je fakt dobrej viď?
            Maruško,já tam na těch stránkách vidím nějakou módu-oblečení,nespletla ses??!
            Hančí

            Comment


            • #7
              ano

              Jo taky ! Chtěla jsem se podívat a nenašla nic,jak vidím nebyla jsem sama,chyba nebyla u mě
              Eny

              Comment


              • #8
                Holky asi jsem to zvorala marně pátrám kde ta nabídka byla.Snad najdu.Omlouvám se
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  omluva

                  Není za co se omlouvat,stanou se horší věci
                  Eny

                  Comment


                  • #10
                    Teď má Bosch slevu na robot MUM 4406 za 3999 kč nabídka je v PROTONU na prodejně Euronics najdi si na netu. www.euronics.cz zadej robot MUM 4406 je na 1 kilo těsta s přísadama až 2,7 kg.
                    MARUŠKA

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal maruška Zobrazit příspěvek
                      Teď má Bosch slevu na robot MUM 4406 za 3999 kč nabídka je v PROTONU na prodejně Euronics najdi si na netu. www.euronics.cz zadej robot MUM 4406 je na 1 kilo těsta s přísadama až 2,7 kg.
                      Ahojky Maruško,na uvedeném odkaze jsem nic nenašla .
                      Není to tento odkaz? http://www.elektroproton.cz/Asp/WS.asp
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Jsem už úplně pitomá to po té včerejší sedmičce vínka.
                        Odkaz je www.proton.cz zadáš akční nabídka je k němu i mlýnek na maso. MUM 4406
                        Last edited by maruška; 09.03.2010, 13:24.
                        MARUŠKA

                        Comment


                        • #13
                          No jo...to se není čemu divit.
                          Maruško teď je to ono. Děkuji a hezký den
                          Iva4

                          Comment


                          • #14
                            A co tohle??? To je super nabídka, nemít ho tak ho okamžitě beru,s tolika příslušenstvím...
                            a za takovou cenu!!!!!...jestli to tedy k tomu vše je??Krouhač,mixér a mlýnek na maso..skoro nevěřím..i tak stojí zato i bez příslušenství a jestli je to vše k tomu,tak je to super bomba.

                            3690,- Kč

                            http://www.mall.cz/roboty/bosch-mum-...y-roboty-bosch
                            Last edited by Hančí; 10.03.2010, 02:13.
                            Hančí

                            Comment


                            • #15
                              Taky mám Bosch Mum ... nevím jaké číslo, už asi 7 let; šlehá, hněte, mixuje, krouhá, strouhá, mele. Jsem maximálně spokojená a můžu jen doporučit.
                              Wendy

                              Comment

                              Pracuji...
                              X