Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pro přátele z USA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pro přátele z USA

    Všem příznivcům a přátelům našeho webu, kteří jsou v USA.

    http://www.vltava.us/eshop/

    Naleznete zde různé druhy mouky, Moravanku, Hradišťanku, Solamyl a další české nebo slovenské výrobky. Zasílají po celé USA.

  • #2
    Mockrat dekuji Petrovi za tento odkaz. Od prosince 2010 ziji s rodinou v USA, mame 2 male deti, varim kazdy den a ekucharka je mym velkym pomocnikem! Bohuzel nektere suroviny je opravdu problem sehnat, takze jsem rada za kazdou radu. Pokud by se tady nasla maminka s detmi, zijici v USA, rada se seznamim a vymenim zkusenosti. Preji vsem prijemne vareni a ja jdu objednavat , abych mohla podle ekucharky neco dobreho upect.

    Comment


    • #3
      USA nahrazky

      Jsem v USA od roku 68. za tu dobu jsem se naucil delat knedliky lepe nez maji v praze. buh vi odkud to vozi nakladakama.
      muj recept byl uverejnen pod jmenem MIRO v roce 2010
      dobra hruba mouka je WONDRA, nejlevneji ji prodava Walmmart, aspon zde v Arizone

      1cup selfrising flower
      1cup wondra mouka
      1 zlodek
      1cup mleko
      1cup crutony bez prichuti
      vse smicham dohromady, udelam dve sisky a varim 25 minut, obraci kazdych 5 minut
      po vyjmuti z vody, rozpulim nozem a krajim niti na talky

      dobrou chut Miro / azdesertfox

      Comment


      • #4
        Mili Petre .
        Az nyni jsem nalezla tyto Webove stranky.A jsem velice spokojena .Toto jsi psal vice jak pred 3 roky ale uz je to minulost.Zaplat panbuh za polaky ,alespon tady v Chicagu.V jejich obchodech se da koupi uplne vse .Jestli mas problem neco sehnat napis,zkusim poradit .Mej se dobre Ivana

        Comment


        • #5
          HRUBA a POLOHRUBA MOUKA v USA

          Zdravim vsechny milovniky ceske Hrube a Polohrube mouky - vsechny tyto dobrutky sezenete v USA na www.eurofreshstore.com - zasilaji po celych Statech a kdyz date jeste LIKE na facebooku, dostanete dodatecne slevu




          Původně odeslal paulacole Zobrazit příspěvek
          Mockrat dekuji Petrovi za tento odkaz. Od prosince 2010 ziji s rodinou v USA, mame 2 male deti, varim kazdy den a ekucharka je mym velkym pomocnikem! Bohuzel nektere suroviny je opravdu problem sehnat, takze jsem rada za kazdou radu. Pokud by se tady nasla maminka s detmi, zijici v USA, rada se seznamim a vymenim zkusenosti. Preji vsem prijemne vareni a ja jdu objednavat , abych mohla podle ekucharky neco dobreho upect.

          Comment


          • #6
            v Willowbrook v Lassak Deli je cim dal vice ceskoslovenskych vyrobku, vcetne Mouky, Horalek a vyborne Horcice....


            Původně odeslal Ivana Slaba Zobrazit příspěvek
            Mili Petre .
            Az nyni jsem nalezla tyto Webove stranky.A jsem velice spokojena .Toto jsi psal vice jak pred 3 roky ale uz je to minulost.Zaplat panbuh za polaky ,alespon tady v Chicagu.V jejich obchodech se da koupi uplne vse .Jestli mas problem neco sehnat napis,zkusim poradit .Mej se dobre Ivana

            Comment


            • #7
              Ahojky.Nevím kde se zeptat,ale nevíte náhodou,čím se dá nahradit Salko v Austrálii?Děkuji

              Comment

              Pracuji...
              X