Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

    Posílám odkaz od Jarouška,kdyby někdo hledal pouze svoje recepty a nemusel listovat po všech stránkách kde jsme všichni.Ale dá se tam zadat jméno toho čí je recept a zase mi to nabídne jeho recepty a lze i zvolit z které kategorie to chci.

    K tomu vyhledání všech příspěvků tady ve fóru:
    Nahoře v liště si klikněte na hledat a v rozbaleném menu klikněte na ,,Podrobné vyhledávání,,. Budu předpokládat že chcete nejít jen Vaše příspěvky (recepty) v tomto fóru.Vpravo nahoře do kolonky ,,uživatelské jméno,, napište ,,Jaruš,, a hned pod touto kolonkou je rozbalovací menu kde musíte vybrat ,,Hledat témata založená uživatelem,, dále tam ještě nechte zaškrtnutou kolonku ,,přesné jméno,,. Dále je ještě pro Vás nejdůležitější zvolit v jaké kategorii chcete hledat. Toto můžete zadat vpravo dole v kolonce ,,Hledat v sekci(ích),, kde si můžete označit třeba jen sekci ,,Vaření v mikrovlnce.,, Nejlepší ale bude ale když tam necháte ,,Prohledat všechny dostupné sekce,, (tato možnost je tam nastavena na začátku) a poté už stačí kliknout na ,,Hledat,,. Mělo by to najít jen Vaše příspěvky (recepty) které jsem kdy založila

  • #2
    Tak to já ani nevěděla toto a tak je asi více možností jak to najít.Tak kdo chce může tak či onak.

    Comment


    • #3
      Jaruško, to je príma že jsi to sem dala Já to tedy osobně taky nevěděla.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        taky se musim přiznat, že jsem to nevěděla

        Comment


        • #5
          Jaruš, jéé, to je príma, já to taky nevěděla a moc se mi to hodí, protože se mi z počítače všechno ztratilo a recepty mám tím pádem jen tady na ekuchařce a přiznám se, že jak kolikrát improvizuju, musím nahlédnout do svého vlastního receptu díky
          Iris

          Comment


          • #6
            Wow, this is amazing! I didn't know that this forum had such a powerful search function. I can now find any recipe I want in seconds. You are awesome!
            retro bowl

            Comment


            • #8
              Jaruško, to je príma že jsi to sem dala.2048.K tomu vyhledání všech příspěvků tady ve fóru
              Attached Files

              Comment


              • #9

                Comment


                • #10
                  I'm truly grateful for the insightful content you've shared on this topic! Your expertise shines through, and I've gained valuable knowledge from reading your work. For more enlightening insights Prüfen Sie dies. It's a treasure trove of information!

                  Comment


                  • #11
                    チャットgpt 無料

                    Comment

                    Pracuji...
                    X