Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Změna názvu tématu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Změna názvu tématu

    Jak jsem slíbil, tak zasílám návod na změnu názvu tématu. Mrkněte na videonávod. Kvalita sice není nic moc ale snad to postačí. Ještě jsem v tom videu nezdůraznil že přejmenovat se dají pouze Vámi vytvořená témata!!

    622
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Jaroušku já tedy koukám,jak dovedete i videem poradit,to je totiž pro blbý jako jsem já.Teďd už to zkusím na něčem svém a potom předám Aničce,aby sem nakoukla a věděla pro příště jak na to.Ještě jednou ohromný dík,jste prostě nejlepší a nejochotnější.

    Jaroušku tak se vracím,zkusila jsem to a vůbec mi to nereaguje jen se tam vedle jména pod názvem udělá silnější čárka svislá,toť vše.Muž to zkusil,zmodralo mu to,ale nepřepsal,nereaguje to,jako píše Iva4.
    Last edited by Jaruš; 15.04.2010, 12:01.

    Comment


    • #3
      Jardo taky jsem to zkoušela a téma nejde změnit,název mi jen zmodrá.Nemusí se nic měnit v nastavení ( mém panelu) ?
      Iva4

      Comment


      • #4
        To je fakt divný! mělo by to fungovat. Můžete mi sem někdo nahrát printscreen obrazovky. Zajímá mě jak to máte zamodralý po tom co dvakrát kliknete.
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Jardo vypadá to takto....
          Attached Files
          Iva4

          Comment


          • #6
            Musím souhlasit s holkama, protože to opravdu nejde přejmenovat
            Zamodří se jen text, a to i u jiných témat (nezaložených mnou).
            Gábina

            Comment


            • #7
              Nyní jsem se pro jistotu zaregistroval ještě jednou jako nový uživatel a u mě to přepisování prostě funguje. Ještě se na to zkusím podívat ale je to záhada.
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #8
                Jardo teď jsem to zkoušela a opravdu to nefunguje.
                Iva4

                Comment


                • #9
                  Taky jsem to teď zkoušela po dvojím kliknutí se rámeček neudělá jen nápis můžu zamodřit a na nic to nereaguje.
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • #10
                    Můžete ještě vyzkoušet toto. Zkuste se přihlásit na tento účet:
                    Uživatelské jméno: 12345
                    Heslo: 123321

                    a ve fóru ,,Dotazy na administrátora,, naleznete jedno vytvořené téma které prosím zkuste přejmenovat. Jsou dvě možnosti. Jestli Vám to půjde pod tímto účtem, tak jsou někde špatně nastavena oprávnění a jestli Vám to také nepůjde jako u Vašeho účtu, tak asi někde něco špatně mačkáte

                    Jsem zvědavý na výsledek. Ještě bych chtěl napsat že jsem to pod tím účtem 12345 zkoušel a funguje to!
                    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                    Comment


                    • #11
                      Mě to nejde
                      Attached Files
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Na něco jsem ještě přišel. Když vytvoříte nové téma, tak ještě nějakou dobu po vytvoření to změnit jde ale jakmile vyčkáme trochu déle, tak už to nejde. To by vysvětlovalo proč mě to fungovalo (vždy jsem to zkoušel ihned po vytvoření). Nyní už mi to v účtu 12345 taky nefunguje, takže to Vámi opravdu není!

                        Zkusím se mrknout ještě do nastavení a jakmile na něco přijdu, tak dám určitě vědět.

                        Jinak jestli si to chce někdo ověřit, tak může vytvořit v ,,dotazech pro administrátora,, zkušební téma a hned poté si ho zkusit přejmenovat.
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #13
                          Já bych chtěla třeba změnit název u receptu dávaného loni.
                          MARUŠKA

                          Comment


                          • #14
                            Maruško to právě nefunguje,jen to co tam dál jako čerstvé.Tak snad Jaroušek na to přijde,já si myslím,že má přístup k této změně jen on.

                            Comment


                            • #15
                              Jo samozřejmě jako admin mám k této funkci přístup. Zrovna jsem aktualizoval přehravač videí který je na ekuchařce. Nejspíše zítra od příštího videa bych chtěl dávat vždy 2 kvalitativní varianty videoreceptů. Bude se to dát přepnout přímo v přehravači.

                              Jinak ještě dnes se podívám na to nastavení změny tématu. Pak napíšu jak jsem dopadnul.
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment

                              Pracuji...
                              X