Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nějaká nastavení ve Vašem profilu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nějaká nastavení ve Vašem profilu

    V soukromí profilu si můžete nastavit jestli např. Vaše kontaktní informace nebo Váš obrázek profilu můžou vidět všichni a nebo jen registrovaní uživatelé. Záleží na Vás co si nastavíte.

    Do nastavení se dostanete po kliknutí na ,,Můj panel,,-->,,Soukromí profilu,,

    Dále bych také doporučil si v ,,Můj panel,,-->,,Upravit možnosti,, zaškrtnout následující políčka:
    1)Ukládat všechny odeslané zprávy ve složce Odeslané
    2) nastavit ,,časové pásmo,, na GMT +1:00 hours
    3)a kolonku ,,Nastavení letního času,, nastavit na Automaticky detekovat letní čas

    To časové pásmo platí pro lidi z Evropy!! Ten kdo je z jiné části světa si samozřejmě nastaví jiné časové pásmo.

    Je možné že už to tak budete mít nastavené ale radši si to zkontrolujte.

    Jinak je tam ještě mnoho možností nastavení a každý si to může nastavit podle libosti aby mu to co nejvíce vyhovovalo. Záleží na Vás

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Poděkování

    Jardo děkuji, jdu se na to podívat a pokusím se vše nastavit.
    Petr.me

    Comment


    • #3
      Dobrý den,
      chtěla bych se zeptat, jestli se u mé odpovědi zobrazuje podpis jako obrázek a nebo jako text. Já na obrazovce vidím jen odkaz. Děkuji za odpověď.

      Comment


      • #4
        Já vidím jen odkaz a to už i ráno.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Původně odeslal kociccka7 Zobrazit příspěvek
          Dobrý den,
          chtěla bych se zeptat, jestli se u mé odpovědi zobrazuje podpis jako obrázek a nebo jako text. Já na obrazovce vidím jen odkaz. Děkuji za odpověď.
          Dobrý den, tak jsem Vám v podpisu nastavil zobrazení obrázku. Tu URL, kterou jste tam měla nastavenou musíte pro zobrazení obrázku dát do tagu [IMG][/IMG]
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #6
            Dobrý den, děkuji mockrák .

            Comment

            Pracuji...
            X