Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahoj :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahoj :)

    Ahoj,
    jmenuji se Tomáš a je mi 15let, někdo si mě možná pamatuje Asi půjdu na kuchaře a tak začínám víc vařit apod. Tak bych se chtěl nechat inspirovat recepty od ostatních.Taky bych chtěl přidávat fotky a i třeba ty recepty .Přeji pěkné odpoledne
    Tomáš

  • #2
    Tomíku moc tě zdravím. Tak recepty můžeš přidávat do kategorií co jsou tady ve fóru a zprovoznili jsme přidávání obrázku, uvařených jídel podle kuchařky. Je to opravdu jednoduché a budeme rádi když něco uvaříš a přidáš. Momentálně probíhá právě fotografická soutěž, tak se na to koukni.
    Ať se to daří. Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Ahoj Tomíku. si šikovný chlapec a držím ti všetky palce. Pozdravuj prosím maminku.
      Zdravím
      Zuzana

      Comment


      • #4
        Děkuji za info a za přivítaní Pozdravoval jsem a mamka Vás také moc pozdravuje
        Tomáš

        Comment


        • #5
          Jééé, díky za pozdrav a taky mamku zdravím. V pondělí budu losovat, tak nezapoměň . Ivana M
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
            Jééé, díky za pozdrav a taky mamku zdravím. V pondělí budu losovat, tak nezapoměň . Ivana M
            tak jsem se zaregistrovat a poslal obrázek pod recept, dnes jsem vařil rodince hovězí guláš
            http://ekucharka.net/uzivatelske-fot...s-hovezi-video

            Stačí to takhle ?
            Tomáš

            Comment


            • #7
              Jmenuju se Anna a umím ten nejlepší guláš na světě

              Comment


              • #8
                Cukroví

                Kolik druhu budete letos péct?

                Comment


                • #9
                  Dobrý večer, chodím sem pro rady i ze zvědavosti už hezky dlouho a tak mi to nedalo a prostě jsem se přihlásila. Myslím si, že mi tu s vámi bude dobře. Už nějaký ten rok pamatuji, ale člověk toho nikdy neví dost. Všechny vás zdraví a přeje hezké sváteční dny Jana.

                  Comment


                  • #10
                    Jani, díky za přáníčko a také přeji hezké a klidné svátky.
                    Ivana M

                    Comment

                    Pracuji...
                    X