Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Prosim o radu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosim o radu

    Ahoj ,neviem este ako to tu bezi som tu novacik.Mala by som dotaz na pecenie rakviciek.Neviem kde robim chybu,cesto dam do vymazanych formiciek,dam do rury rakvicky behom 20 minut pekne nabehnu ale potom sa splasnu.Robim to podla navodu pani Ivy aj teplotu dodrzujem,mala som 4 pokusy ale nejak sa mi to nedari.Vie mi niekto poradit ako na to?Rakvicky mam velmi rada a tu na Slovensku niesu.Dakujem uz vopred za kazdu radu.ivani1

  • #2
    Ivani zdravím, rakvičky jsou docela těžké na pečení. Tedy spíš člověk musí vychmátnout ten čas i teplotu, protože ta teplota co já mám u receptu je orientační. Opravdu a mám to vyzkoušené, každá trouba peče jinak.
    Také je velmi důležité našlehání těsta a do formiček dávat opravdu málo těsta. Těsto jste dělala s tím amoniem? Nebo co jste do toho přidávala? Jinak mě to opravdu mrzí že se nedaří. Když si pročtete komentáře pod receptem, tak hodně děvčatům se nepodařily rakvičky upéct, ale jsou tam i pozitivní ohlasy.
    Ivana
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Dobry den,dakujem za odpoved.No davala som to amonium,do formiciek som dala docela malo,oni prvych 20 minut boli krasne az som sa tesila ako som sikovna iba potom sa sfukli.Piekla som na elektrickej rure na 110 C a po 20 minutach som stiahla na 90 C asi som nevychytila ten spravny cas na znizenie teploty.No budem skusat dalej,snad sa to raz vydari.Este si precitam tie komentare mozna tam objavim nieco zaujimave.Prajem pekny den ivani

      Comment


      • #4
        Dobry den pani Ivo,rada by som sa este opytala ohladom tych rakviciek,kedy mam znizit teplotu v troube,po tych 20 minutach alebo skorej ked sa uz pekne hore vyfuknute.Tieto rakvicky su pre mna ako vyzva,snad sa mi raz podaria.Vasa web stranka sa mi velmi paci,bola som uz pre nejakym casom zaregistrovana ale nejak som zabudla heslo a tak som sa znova prihlasila,Vase stranky su super.Prajem Vam vela uspechov v Novom roku ivani

        Comment


        • #5
          Dobry den pani Ivo,tak na piaty pokus/chi chi/ sa mi tie rakvicky podarili,niesu sice take ako Vase ale uz su jedle a docela aj pekne.Robila som ich podla toho Vasho druheho receptu bez amonia a sody iba zltka,cukor a hruba muka.Prajem pekny den iva z Kosic

          Comment

          Pracuji...
          X