Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hezký den

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hezký den

    Hledala jsem recept na bezvaječný piškot a narazila jsem na vaše stránky.
    Jmenuji se Zdeňka, je mi 41 let, mám dvě děti 4 a 7 let a právě jsem doma s nemocnou dcerkou.
    Ráda si sem zase nakouknu a nachytám inspiraci...

  • #2
    Ahojky Zdeňko, tak v první řadě, ať se dětičky vymarodí co nejdříve. Budu ráda když tady něco najdeš a jsou tady i bezva receptíky od děvčat. Ivana
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Ahojky všichni.. Našla jsem tuto stránku, když jsem hledala recept na hrachovou kaši.. Jinak mi je 24 a ráda vařím

      Comment


      • #4
        Jájinečko, tak tady snad najdeš inspiraci, jak v kuchařce, tak v receptech od děvčat.
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Zdravím Zdeňku a Jájínečku.......
          Iris

          Comment


          • #6
            Přeju krásný den,vždycky jsem tyto stránky navštěvovala pro inspiraci jako návštěvník.Můj přítel je zapálený myslivec začátečník a pořád mi domů tahá nějakou zvěřinu,kterou ještě neumím pořádně připravovat.No....a to byl právě ten důvod,proč jsem sem začala chodit .A protože mám velkou rodinu a vaření mě moc baví,rozhodla jsem se,že se s Vámi ráda podělím zase o ty mé recepty,vyzkoušené a prověřené.Hlavně,co se týká koláčů,buchet a dortíků .Jsem v plném invalidním důchodu a mám na to spoustu času.Jinak věřím,že toto není jen portál o samotném vaření....ale i o přátelství....tak věřím,že se tu bezproblémově zařadím mezi super babinec .Jinak je mi 36 let,mám jednoho syna 12 let,jsem rozvedená,ale žiju s přítelem,který má dvě už skoro dospělé dcerky.
            Last edited by Capuccinka; 05.03.2013, 12:04.

            Comment


            • #7
              Moc zdravím z Brna a vítám na super stránkách
              LENKA

              Comment


              • #8
                děkuji.....se tu rozkoukávám,tady je věcí......

                Comment


                • #9
                  Vítám tě z Liberce.
                  Věrka.

                  Comment


                  • #10
                    Děkuji i Tobě VĚRKO

                    Comment


                    • #11
                      Ústí vítá a zdraví Bílinu ​ať se ti tu líbí !!!!!!!
                      Iris

                      Comment


                      • #12
                        Zdeňku, Jájinečku i Capuccinku vítám, ať si tyto stránky krásně užijete :
                        ZDENY

                        Comment

                        Pracuji...
                        X