Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dobrý den :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrý den :)

    Dobrý den všem, jmenuji se Kristina, je mi 39, bydlím v Praze a jsem šťastnou maminkou 5ti měsíčního chlapečka.
    Paní Ivanko, změnila jste úplně můj postoj k vaření a jste pilířem mého harmonického manželství ! Díky Vám jsem se přestala bát a vše, co jsem uvařila podle Vašich receptů se mi povedlo. Recepty jsou výborně popsané a skvěle natočené, jste prostě báječná. Moc Vám děkuji za to, co jste se synem vytvořili. Přeji Vám hodně zdraví!
    Vidím, že se tady setkávají fajn lidé, tak se hlásím do party

  • #2
    Ahoj Kristino, vítám tě, jo, jo Ivančina inspirace je žůžo, ať se ti i nadále na e kuch stránkách líbí
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Ahojky Kristínko, to mám opravdu velikou radost.Tady jsme fakt dobrá partička děvčat a pozor i jednoho chlapa Děvčata sem do fóra vkládají i receptíky a musím říct, že některé jsou výýborné . Takže se těším na pokecu a krásně si užívej mateřskou s malým svištěm. Moje dětičky jsou už napůl z baráčku. Jo a máme tady také fotogalerii na různé výtvory a pod.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Dobrý večer,dnes jsem si teprve udělala registraci,takže můžu až dneska poděkovat paní Ivance za skvělé recepty na vánoční cukroví,měla jsem obrovský úspěch,ale opravdu jen díky vám,ted jdu hledat,co bych mohla zítra uvařit rodince

        Comment


        • #5
          Ahoj Kristino a Věrko, zdravím z Toskánska ....... ať se vám mezi námi líbí.
          Soňa

          Comment


          • #6
            Zdravím Kristinu i Věrku ze severu Čech. Určitě se vám zde bude líbit, já tady také často hledám inspiraci.
            Alena J

            Comment


            • #7
              Ahojkýýýýýý, vítám vás děvčata...
              Iris

              Comment


              • #8
                Zdravím Kristinu a Věrku z Ostravy.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Taky vítám Kristinku a Věrkuu, děvčata určitě se vám tady bude líbit. Posílám pozdrav ze Dvora. Ahojky.
                  Jana H.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X