Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahojky všem :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahojky všem :-)

    Ahojky jsem tu nová,sháněla jsem receptík na bramboračku a kamarádka mi zaslala tuto stránku a je to tu super!!! vařím už několik let ale jsem maminka od dvou dětí a nápady už mi docházejí tak doufám že tu najdu správnou inspiraci zatím to vypadá že ano
    Jen se to tu musím vše naučit jak to tu chodí atd
    a mohl by mi prosím někdo napsat kde tu najdu nějaké pořádné recepty jako jsou hodně vyžívné pro děti?? ale ne aby byly až moc zdravé že by děti dostávaly hodně moc živin a hubly mi to právě nechci aby měli nějakou dietu ale spíše aby měli pořádně vyváženou stranu...........teprva se v tom učím chodit a uvítala bych nějaké receptíky
    Moc díky za vaše přijetí a přeji všem krásný den
    Ilča: Cupcake:

  • #2
    Moc tě tady vítám a také krásný den!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Ahojky Ilčo, vítám tě tady. Tak já tady mám recepty spíš pro dospělé, ale myslím že všechno jde upravit tak ab\y to mohly dětičky Já ani nevím jestli někdo má vyloženě stránky s recepty pro děti .
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Ahoj Iloušku, vítám tě, myslím taky, že pokud to nejsou děti, co něco zásadně odmítají nebo nemohou jíst kvůli zdraví, tak všechno z receptů při vynechání konzervantů, omezení soli a koření a rozumného množství tuku se dá dobře upravit pro dětskou pusinku, a jinak pro inspiraci jsou i ke koupení kuchařky jen s dětskými recepty a nebo googlit
        ZDENY

        Comment

        Pracuji...
        X