Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Saxana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Saxana

    Zdravím všechny kuchtičky a kuchtíky, jsem z Kolína, mám jednoho manžela a dva syny (22 a 21) protože jsou všichni tři mlsní, tak u plotny jsem skoro furt kromě vaření, pečení, mám ráda kytičky, poslechnu si pěknou hudbu (rock, metal, ale i folk a country) no a taky ráda zpívám, ale to nesmí být nikdo doma, protože chlapci
    když spustím hned křičí,, zpívaš jako naše teta, než jí strejda zabil" mám ráda legraci a taky Jaroslava Duška. Receptů mám plný sešit, tak vás budu zásobovat Zatím pa,pa
    Last edited by saxana; 20.10.2012, 09:39.

    SAXANA

  • #2
    Zdravím Saxano, tos udělala moc dobře, žes kápla na tyhle stránky. Je to tady super. Startovací recept hezký,ty plechové trubičky mám doma a do teď jsem nevěděl,co s nima.
    PAVEL

    Comment


    • #3
      Vítám čarodějku Saxanu a jsi na správém místě.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Přátelé, děkuji za milé přivítání. Na tyto stránky chodím už několik let a stále je co se učit A to je dobře.

        SAXANA

        Comment


        • #5
          Ahojky Saxano, taky tě moc vítám,
          Iris

          Comment


          • #6
            Zdravím ze Znojma,recept super - do Prahy na příští sraz to budeš mít kousek,rádi tě uvidíme.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Iris a Maruško, také vám děkuji za milé přivítání a tobě Maruško ještě za pozvání na srázek do Práglu

              SAXANA

              Comment


              • #8
                Ahojky Saxano, tak to se budeme na receptíky těšit. Já už mám větší dětičky 26 a 28, ovšem jsou taky pěkně zmlsaní a je jasné kdo je rozmazlil. No kluka musím rozmazlovat, ten je administrátor stránek Jo a já jsem taky pro každou legraci a téměř mě nevadí, když si ze mě někdo vystřelí.
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Ahoj Saxano, zdravím tě z Brna, a ať se ti tady s náma líbí a dobrých receptů není nikdy dost, tak se těším i na tvoje
                  ZDENY

                  Comment


                  • #10
                    Ahojky Saxano, já Tě zdravím z Toskánska až do příští dovolené, potom to bude na chvilku i z Prahy ....
                    Soňa

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Saxano, zdravím Tě z Ostravy, ať se Ti tu líbí.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Ahojky děvčata, jsem tady spokojená, moc se mi mezi vámi líbí sice jsem hned na začátku zblbla a v receptu napsala o nulu míň, ale vše je napraveno

                        SAXANA

                        Comment


                        • #13
                          Moc tě zdravím z Brna!Saxánko mi říkal mužíček když jsem spolu chodili....
                          LENKA

                          Comment


                          • #14
                            Lenko, no to je povedený tuto přezdívku mám už...no, raději nepočítat,zkrátka z doby co jsem jezdila na vandry

                            SAXANA

                            Comment


                            • #15
                              Zdravím, Saxano! Mě říkali Yettina , asi je jasné proč. Z toho vznikla Jeta.
                              Tak tě tu vítám, trampko! Ať se ti tu líbí!
                              Jeta

                              Comment

                              Pracuji...
                              X