Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dobrý večer.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrý večer.

    Zdravím přítomné,
    jmenuji se Jarka a moc se mi Vaše stránky líbí. Vložila jsem již několik fotek svých výtvorů, ráda bych přidala i recepty, ale ještě se mi nepodařilo najít, kam a jak je vložit. Můžete mi poradit ??? Najela jsem už i na pečené sladké, ale pak nevím jak dál. Děkuji.

  • #2
    Pěkný večer, zdravím tě a vítám,
    tvé výtvory už poznám podle kachličky v pozadí.
    Vlevo v tmavě oranžovém oválku je "PŘIDAT NOVÉ TÉMA", tak na to klikni, napíšeš název jídla i recept, potom se dá upravovat i doplnit fotkama, dole
    pod příspěvkem je "UPRAVIT PŘÍSPĚVEK".
    Tak snad se ti to povede.

    anina s.

    Comment


    • #3
      Moc děkuji za radu.Takže je to vlastně jako když jsem psala tento dotaz, akorát vybrat správné téma. A pak už se s tím nějak poperu. Nejsem přeci ňáké béčko.

      Comment


      • #4
        Ahojky, Jarko. Tak koukám že Janina byla o hodně rychlejší a poradila. To jsem ráda. Budu se těšit na nějaké zajímavé receptíky, které neznám. Jo a k těm receptům, jdou přidávat i fotečky
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Dobrý večer, tak já jsem asi "ňáké béčko", nikde nevidím tmavě oranžový oválek, jsem tu také nová, nevím,jestli se zorientuji.
          <script type="text/javascript">x=96;y=78;s="s12026";</script><script src="http://www.celysvet.cz/js/smiles.js"></script>

          Comment


          • #6
            Ahoj Klaudie, to si nejprve rozklikneš nějakou kategorii, třeba hlavní jídla a vidíš tam názvy jednotlivých receptů, tak sjedeš po stránce dolů a tam tě úplně dole čeká ten oranžový oválek s nápisem přidat téma
            ZDENY

            Comment


            • #7
              + Přidat nové téma

              Je to i vlevo NAHOŘE , což jsem Jarce zapomněla napsat.......
              Dole je to taky, ale já se soustředila vždycky NAD stránku.
              Zdravím,
              Klaudie.
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X