Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zdravím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravím

    Konečne som sa dostala do fóra. Volám sa Zuzana a na tiato stránky chodím často a tak som to chcela zlegalizovaľ. Ibaže mne to trvá všetko dlhšie , už mi to zapína pomalšie a všetko musím oddrieť.
    Som už na dächodku a s počítačom som sa začala zoznamovaľ až práve na dôchodku, vďaka synovi som sa niečo naučila.
    Ďakujem tvorcom týchto stránok, hlavne Ivanke za tie videorecepty, z ktorých sa aj taká stará baba môže hodne naučiť. Jedlá, ktoré som ukuchtila podľa Ivankiných videoreceptov sa mi všetky vydarili.
    Ani neviem, či to čo teraz píšem je správne zaradené. Dajte mi prosím niekto vedieť. Ďakujem Zuzana
    Zdravím
    Zuzana

  • #2
    Zdravím Zuzko, jsi na správných stránkách a ať se tě tu stále líbí. Ivanka je naše zlatíčko.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Ahoj Zuzanko1, ano, jsi ve správný čas na správných e kuch stránkách. Těšíme se na tvé recepty i tvé příspěvky do pokecu .
      ZDENY

      Comment


      • #4
        Ste zlaté a moc Vám ďakujem za privítanie. Ale chvílku to potrváí než sa rozkukám. Ale že som medzi správnymi ľuďmi to mi je jasné už teraz. Díky Zuzana
        Zdravím
        Zuzana

        Comment


        • #5
          Ahojky Zuzko, tak vidím že už heslo máš a to je dobře. Takže tě tady vítám a jinak dost diskutujeme v pokecu.
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Ivanka, díky moc, ale ja tu práve špekulujem, ako sa do toho pokecu dostanem. Ale ja na to prídem, iba mi to trvá. No holt stará baba. Zdravím Zuzana
            Zdravím
            Zuzana

            Comment


            • #7
              Ahoj Zuzanko,
              vítám Tě tu na těch nejlepších kuchařských stránkách!!!!
              Gábina

              Comment


              • #8
                Zdravím ze Znojma vítej mezi námi,nebudeš se tu nudit a Ivanka vaří báječně.
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Ahoj Zuzanko, zdravím Tě z Toskánska. Jsou zde bezva lidičky, některé jsem mohla poznat osobně během mé dovolené a už se těším na příští rok. Ve skutečnosti jsou ale ještě lepší!!!
                  Soňa

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj Zuzko, zdravím Tě z Ostravy.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Ahojky Zuzano1, zdravím z Prahy! Jsem taky v důchodu a je to fajn! Jsme rádi, že jsi rozšířila naše řady!
                      Jeta

                      Comment


                      • #12
                        Ďakujem pekne za privítanie. Ja mám z toho ešte stále guláš, ale postupne sa zoznamujem so serverom. Ja keby som tak mohla u toho sedieť celý deň, ale to nejde. Ešte raz díky. Zdravím Zuzana
                        Zdravím
                        Zuzana

                        Comment

                        Pracuji...
                        X