Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahoj všichni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahoj všichni

    Zdravím všechny dobrý lidi,kteří mají chuť podělit se o svoje recepty a nápady.Jmenuji se Jana,je mi 37let,bydlim v Holicích u Pardubic a mám 2 téměř dospělé děti.Nejsem kdovíjak zdatná kuchařka ani pekařka,ale poslední dobou mě to nějak chytlo,tak proto jsem vlastně tady na těchto stránkách.
    Doufám,že i já budu něco platná...Všem přeji mnoho dobrých výsledků v kuchyni a somozřejmě i mimo ní !!!

  • #2
    Ahoj Jano, zdravím do Holic.Doufám,že Tě to chytne na delší dobu.
    PAVEL

    Comment


    • #3
      Ahoj Janiino, zdravím z Brna, každá nová e kuchařková dušička je vítáná, protože každý má svůj styl vaření a od každého se nejen já něco moc ráda přiučím. Ať se ti zde líbí .
      ZDENY

      Comment


      • #4
        Ahojkýýýý, i já Tě vítám a těším se na receptíky.....
        Iris

        Comment


        • #5
          Janiino, zdravím Tě z Ostravy a těším se, že se dozvím i něco z receptíků, co ještě neznám.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Ahoj Jani, také zdravím a věř, že určitě ti tyto stránky mnohdy pomohou. Já vařím od 14ti let, ale pořád se dovídám něco nového
            Alena J

            Comment


            • #7
              Ahojky Janiino, konečně někdo z východních Čech. Pěkný pozdrav ze Dvora a těším na nové recepty. Ahoj.
              Jana H.

              Comment


              • #8
                Ahojky Jani, také tě zdravím a doufámž že se zapojíš a přispěješ nějakým dobrým receptíkem
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Ahoj Jani, moc tě vítám a ať se tě tu s námi líbí.
                  Věrka.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X