Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav z Anglie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav z Anglie

    Dobrý den,
    moc zdravím všechny kuchařinky,kuchtíky,příznivce dobrého jídla a v neposlední řadě hlavně paní Ivanku!

    Bydlím a pracuji v Anglii a na ekuchařku jsem narazila když jsem hledala jak udělat buchty po tom,co jsem objevila v polském obchodu čerstvé kvasnice.Od té doby jsem si stránku zamilovala a neustále chodím nahlížet na nové recepty.Pamatuji si z raného dětství,jak jsem vždy obdivovala moji maminku,která o víkendu zapla 4 plotýnky a sporák a za hodinu byl oběd s polévkou i zákuskem na stole.Jak vidím na videu paní Ivanku,připomíná mi to tu domácí českou atmosféru,která mi tady v Anglii chybí.Vždy když něco nevím,nechodím nyní na rady k mamince,ale k paní Ivance na web.Samozřejmě,že občas zavolám i mamince o starý rodinný recept,ale na běžné denní vaření české kuchyně jsou tyto stránky naprosto fantastické a úžasné.Navíc se mi vždy všechno povede!
    Mockrát děkuji za Váš čas a ochotu,vaření je úžasný koníček a jsem ráda,že jsem tyhle stránky objevila.Rozhodně doporučím dál.
    Těším se na další recepty,děkuji mnohokrát!
    S pozdravem
    Hanka

  • #2
    Hani,to je dobře,že jsi narazila na tyto stránky,protože jsou opravdu nejlepší.Přivítáme tě mezi námi rádi a taky se můžeme těšit na nějaké nové recepty od tebe.Přijď mezi nás na Pokec.

    Comment


    • #3
      Ahoj Hani, taky Te vitam a zaroven zdravim z Anglie Tenhle web je super! Taky mi moc pomaha a je tu moc fajn particka.
      Ahoj
      Lenka A.

      Comment


      • #4
        Děkuju paní Jaruško,
        nevím jeslti nějaký nový recept vím či znám,když mi připadá,že tady jsou uplně všechny recepty na co si člověk vzpomene.
        Možná jestli by Vás zajímalo něco z anglického receptu na pečení,něco sladkého?Nebo nevím co by Vás zajímalo z anglické kuchyně?
        Pokud ne tady u paní Ivanky,kde ještě berete inspiraci na vaření?
        Děkuji za zprávičku,mějte zatím hezký den!x

        Comment


        • #5
          Haničko,v první řadě si tu tykáme,tak pokud nevadí,prosím o tykání.Já čerpám samozřejmě odtud,nebo na netu a nebo sbírám různé receptíky co přijdou emailem.Někdy stejně používám své letité vyzkoušené recepty,ale novým se nebráním.Kdykoliv něco uvaříš,můžeš do galerie dát fotečku a k tomu recept,pokud budeš mít chuť tu s námi být.Díky za zájem a ať si tu vybereš co nejvíce receptů.Jsou taky mimo Ivančiných i naše recepty,ale nejsou s videem.

          Comment


          • #6
            Hani zdravím ze Znojma.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Hani, zdravím z Ostravy, ať se ti tu líbí, pokud zůstaneš, těším se na jakékoliv recepty, sbírám je, a pokud mám čas, baví mě vařit ještě víc a jinak i experimentuju.
              Jak už jsem psala, obdivuju pracovat, natož žít v jiné zemi.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Taky zdravím Haničku ..ať se Ti tu líbí
                Iris

                Comment


                • #9
                  Ahojky Hani, také moc zdravím. Moc jste mě potěšila, to je vždycky pro mě odměna takovýhle příspěvek. S těmi surovinami to je v zahraničí někdy problém, ale jak píšete Poláci to vyřeší.
                  Právě myslím že tou domácí atmosférou se odlišuje tenhle web od ostatních, protože ho vlastně netvoří recepty od jiných. Na t o je tady fórum, kam děvčata recepty vkládají a jsou to dobré recepty. No a ve fóru jsem výborná partička a o naše srazy jsou bezva.
                  Takže se těším na nějaký receptík a zdravím do Anglie.
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Hani zdravím z Brna,je to tu super,bezva lidičky a super Ivančiny videa s receptíky!!!
                    LENKA

                    Comment

                    Pracuji...
                    X