Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Podekovani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Podekovani

    Mila pani Ivanko, uz asi mesic varim podle Vasi kucharky (jsem zacinajici kucharka) a jsem moc vdecna, ze jsem tuhle stranku objevila. Zkusenosti moc nemam, takze se koukam na Vase videa nekolikrat za sebou a potom zacnu sama varit, ale doted se mi vsecko povedlo, az jsem koukala, jaka to byla mnamka. Jediny malinky problem jsem mela u kurete na smetane a paprice, co jsem delala minuly tyden. Kdyz jsem tam nalila zakysku, tak se mi to trosku srazilo, ale nastesti jsem to rozmichala a nakonec to byla krasna hladka omacka (ale na citron jsem si netroufla Vase hrnickove knedliky uz jsem delala asi uz trikrat A naposledy byly nejlepsi, prisla jsem na to, ze se snih z bilku nemusi uplne rozmichat, poprve jsem michala a michala a knedliky byly trosku tuzsi, nez jsem chtela, ale je to lepsi a lepsi. Jdu si vybrat nejaky receptik na dnesek. O vikendu jedu do Cech (ziji v Rakousku), aybch si nakoupila suroviny na svickovou (tady se ´halali´ neprodava , tak jsem zvedava, jestli se mi povede tak, jako ostatni jidla, na ktera uz jsem si troufla. Ono to vareni vazne neni takova veda, jak jsem si vzdycky myslela a hlavne me to moc bavi, s Vami Preji do noveho roku jen to nejlepsi a uz si jdu hledat inspiraci na dnesni veceri
    S pozdravem Pavla

  • #2
    Dobrý den paní Pavlo, díky za milý příspěvek Já už mám natočenou svíčkovou z čerstvé zeleniny, která je určitě u Vás k sehnání, tak musím říct synátorovi aby sem recept brzy dal. Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Dobry den Ivanko
      Ja ani netusila, jak je svickova jednoducha
      Udelala jsem ji presne podle Vas. V troube a s hrnickovyma knedlikama. Halali jsem dala temer vymackane, a tu vodu jsem nakonec nepouzila (mela jsem desny strach, ze se mi to srazi, davala jste tam tu vodu, kdyz to bylo horke nebo uz trochu vychladle?). Byla ale i tak vynikajici (dneska tedy musim dat odlehceny den, protoze vikendy jsou docela narocne, co se figury tyce
      Ale uz se moc tesim, az sem date ten druhy recept. Jaka svickova Vam osobne chutnala vic?
      O vikendu jsem si v Cechach koupila i susenky BeBe a chystam se na Vasi karamelovou strechu, ale to az zase na konci tydne nebo o vikendu.
      Zdravim a preji krasny den.
      Pavla

      Comment

      Pracuji...
      X