Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kocour Garfield z Vysočiny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kocour Garfield z Vysočiny

    Dobrý den, milé dámy a pánové, jsem mlsný kocour Garfield z Vysočiny, je mi 50 let a manželka je vynikající kuchařka. Při hledání 2 receptů jsem narazil na vaše forum a tak se zkusím zeptat zde. Jinak manželka ocení nové nápady, čím rozmazlovat svého mlsného kocourka

  • #2
    Zdravím z Brna i manželku výbornou kuchařinku!!!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Zdravím mlsného kocoura s kočičkou.
      Renata

      Comment


      • #4
        Zdravím Vysočinu(mám nějaká pouta na Pelhřimovsko).Kocoure,mně bude za 40 dní 50 let. To už je teda cifra hrozná,snad se s tím poperu.Važ si toho,že máš manželku výbornou kuchařku. Já měl taky,ale od července si musím vařit sám(nedožila se ani 43 let).
        PAVEL

        Comment


        • #5
          Taky vás vítám,doufejme,že zůstanete mezi námi,je to tu fajn a váš mlsný jazýček se tu určitě bude mít dobře.

          Comment


          • #6
            Liberec zdraví Vysočinu a už se budu těšit na nějaký pěkný nový receptík od dobré kuchařky. Určitě nám nějaký prozradíš.
            Věrka.

            Comment


            • #7
              Zdravím z Ústí... já teda měla kocoury dva.....opravdové a ti fakt byli mlsní....papali jen kvalitní syrové hovězí.... a kresleného Garfielda mám ráda....takže vítej... i s manželkou , o které hezky píšeš.
              Iris

              Comment


              • #8
                Jizerské hory zdraví Garfielda s paničkou
                Gábina

                Comment


                • #9
                  Pozdrav i ze Znojma.Vysočinu miluju.
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • #10
                    Vitej, zdravim z promrzle Anglie
                    Lenka A.

                    Comment


                    • #11
                      Děkuji všem za krásné přivítání, jistě zde najdu něco chutného do mé stále prázdné misky. Mlsný Garfield

                      Comment


                      • #12
                        Kocoure Garfielde, s drobným zpožděním , ale přece tě vítám, ať si celá rodinka tyto stránky krásně užijete
                        ZDENY

                        Comment

                        Pracuji...
                        X