Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Moravačka z Litoměřic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Moravačka z Litoměřic

    Posílám pozdrav všem, co rádi jí, vaří a rádi naplňují hladové krky. Já mám na starosti 3, s naším bullmastifem a grifonkem 5. Vařím denně a poslední dobou jsem, co se týče inspirace, "vyhasla". Dnes jsem hledala, co s kuřetem, které bude zítra a narazila jsem na tyto stránky. Jsem tu s přestávkami od 14.OO hod! Kanadské kuře je naložené v lednici a jsem zvědavá, co tomu mkláčkové řeknou zítra (3 chlapi). Stránka bezkonkurečně nejlepší!! Krásné zítřejší volno všem. Fineska
    Fineska

  • #2
    Ahoj Finesko, inspirace budeš mít z těhle stránek tolik, že ti z toho množství super receptů půjde hlava kolem, a na tom, že jsi objevila tyto stránky se tvá rodinka krásně poměje
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Finesko vítej a setrvej.Určitě poznáš plno nových a krásných receptů nejen od Ivanky,zakladatelky stránek,ale i od nás jejich oveček.Hlavně jsme tu bezva parta.Vyřešíme tu a poradíme všechno.Tak se tu zabydli,bylo by to milé.Ať kuřátko chutná.

      Comment


      • #4
        Děkuji za příjemné přivítání, je fajn, že to tu žije!
        Fineska

        Comment


        • #5
          Ahojky finesko, Fineschi (foneticky finesky) je u nás krásný park s tisíci druhy růží z celého světa... Založil jej profesor Fineschi.
          Jaruš ti zapomněla napsat, že je s námi velká sranda ... Doufám, že s tebou také. Takže ať se ti tu líbí, Soňa.
          Soňa

          Comment


          • #6
            Ahoj finesko, moc tě vítám a určitě se zde bude líbit. Liberec zdraví Litoměřice.
            Last edited by verka123; 27.09.2011, 19:23.
            Věrka.

            Comment


            • #7
              Milá Soňo, růže je moje nejoblíbenější květina (jak symbolické) a o parku v krásné Itálii jsem neměla ani potuchy. Určitě vyhledám! Těším se na Vás na všechny a sranda? Tož to si piš, že je s mnou fajná sranda (humor všeho druhu zbožňuju). Pa
              Fineska

              Comment


              • #8
                Zdravím ze Znojma,odkud pocházíš ?
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Maruško, ze severní Moravy - Studénka.
                  Fineska

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj finesko, zdravím tě. Já mám místo narození Bílovec a bydleli jsme ve Fulneku. Je tam odsud máma, ale pak jsme se přestěhovali do tátova rodiště.
                    Janah

                    Comment


                    • #11
                      Finesko taky tě vítám, dobré papu, srandičky, všechno tu najdeš. Vyšetři si hóóódně času.
                      Renata

                      Comment


                      • #12
                        Ahojky z Ústí, ať se ti tu líbí......
                        Iris

                        Comment


                        • #13
                          Ahojky finesko, tak to vaříš pro pestré osazenstvo a dost. zdravím tě z Prahy a vážím si věty, že stránky jsou nejlepší. Jí se snad i červnám. Ivana Malatincová
                          Ivana M

                          Comment


                          • #14
                            http://www.freevax.it/TOSCANA/Roseto_Fineschi.htm

                            Tady ti posílám odkaz na "růžovou zahradu" z Toskánska, ne televizní.....!
                            Mrkni se tam.
                            Soňa

                            Comment


                            • #15
                              Milá Ivanko, není proč se červenat, vážím si Tvé práce a chválou nešetřím, jen se divím , kde jsem byla doteď . Fineska
                              Fineska

                              Comment

                              Pracuji...
                              X