Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ruda z Kanady

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Diky vsem za privitani Jednoho dne mozna varit zacnu, ale zrejme az budu v duchodu. Ted jsem moc zanepraznen svym zamestnanim a pracemi okolo domu.
    Moje babicka byla sefkucharkou v hotelu "Praha" ve Vrchlabi a moje matka byla tez dobra kucharka, tak bych to mel mit v genech

    Comment


    • #17
      Ahojky Rudo,
      zdravím Tě z Velkých Hamrů
      Gábina

      Comment


      • #18
        Původně odeslal gabriela.jakoubeova Zobrazit příspěvek
        Ahojky Rudo,
        zdravím Tě z Velkých Hamrů
        Diky za privitani Kdysi jsem do Velkych Hamru jezdil na zabavy do hospody u "Kasparu". Ta uz asi neexistuje

        Comment


        • #19
          Jó U Kašparů existuje, zrovna v pátek tak byl nějakej koncert (bývá tam Mišík apod.). Občas tam chodíme pěšky na pivko a děti na hranolky, bydlíme hned pod křižovatkou, co vede na sídliště - takže nepatříme ani do Velkých Hamrů ani na Hamrska
          Gábina

          Comment


          • #20
            To jsem rad, ze to jeste existuje Nekdo me kdysi psal, ze snad ta hospoda jednou vyhorela

            My jsme tam za myho mladi jezdili vlakem z Jablonce. Byli tam nejlepsi zabavy z celeho okresu

            Comment


            • #21
              Nevím, jestli někdy vyhořela - já jsem "přistěhovalec" z Liberce, ale asi před 5 lety spadla střecha na sále pod tíhou sněhu . Teď je tam udělaná terasa, takže zábavy jsou "on air"
              Gábina

              Comment


              • #22
                Původně odeslal antylena Zobrazit příspěvek
                Ahoj Rudo, vitej!
                Zdravim z UK.
                Diky, jak se ti libi v Anglii? Jednou jsme tam s moji zenou byli. Otec me zeny (kanadanky) se narodil v Slough, zapadne od Londyna a tak se tam chtela moje zena podivat.

                Comment


                • #23
                  Ahoj Rudo, přeji ti z Brna pohodičku při čtení e kuch stránek, je to fakt skvělý relax.
                  ZDENY

                  Comment


                  • #24
                    Ahoj Rudo, vítám tě na těchto stránkách a posílám pozdrav z Prahy! Věřím, že se ti tu bude líbit .
                    Blanka

                    Comment


                    • #25
                      Ahoj Rudíku, srdečný pozdrav ze Dvora. Mám v Kanadě spolužáka se kterým jsme vyrůstali. Bydlí , sakra byla tam olympiáda. Už jsem doma. Calgary. Uf ta paměť. Ať se ti tady u nás líbí.
                      Jana H.

                      Comment


                      • #26
                        Jano, diky za pozdravy S tou pameti uz to u me take neni nejlepsi. Zajimave je, ze si pamatuju, co jsem delal pred 30 lety, ale nepamatuju se, co jsem delal vcera
                        Last edited by Nikl; 30.08.2011, 06:54.

                        Comment


                        • #27
                          Ahoj Rudo vítám tě ze Znojma, města vína a okurek.Na tom vašem ostrově žila spisovatelka Bety McDonaldová, jejíž knihy patří k mým nejoblíbenějším,Vejce a já,Co život dal a vzal.Geny na vaření máš tak se snaž,tyto stránky ti napoví. Maruška
                          Nebo ten tvůj ostrov není v Kanadě?
                          MARUŠKA

                          Comment


                          • #28
                            Zdravim te Marusko, ve Znojme jsem byl na par dni v roce 2006 s mou zenou. Bylo tam pekne

                            Jinak Vejce a ja byla tez oblibena kniha me matky a cetla ji hodnekrat Vse se odehravalo nedaleko od nas na Americkem pobrezi v Olympijskych horach ve state Washington. Pres more vzdusnou carou jen 30 km, co by kamenem dohodil
                            Nas ostrov patri ke Kanade.

                            Comment


                            • #29
                              Ahoj Rudo, také tě zdravím. Jsem rodák z Prahy, přestěhovaná do Ústí nad Labem a teď žiju na chalupě mezi Ústím n. L.
                              a Děčínem. Je to okraj chráněné krajinné oblasti České středohoří. Podnikám odsud sice časté výlety za kulturou, vzděláváním a kamarády, ale ráda se sem vracím. Ten klídek mě posiluje.
                              Ať se ti mezi námi děvčaty líbí a receptíky jsou ti k užitku (i když suroviny se musí často přizpůsobit)
                              Alena J.
                              Alena J

                              Comment


                              • #30
                                take zdravim...z Kanady do Kanady

                                Comment

                                Pracuji...
                                X