Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Lukas :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak to je Lukáši darda, za mamkou jezdila kámoška, bydlela někde na jihu a byla vegetariánka, cha,cha už se nedivím. Ale na tataráčka jsi mi udělal chuť. Musím pořídit maso, jsem upír. Vidíš jseš tu krátce a už užitečnej.
    Renata

    Comment


    • #17
      Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
      Tak to je Lukáši darda, za mamkou jezdila kámoška, bydlela někde na jihu a byla vegetariánka, cha,cha už se nedivím. Ale na tataráčka jsi mi udělal chuť. Musím pořídit maso, jsem upír. Vidíš jseš tu krátce a už užitečnej.
      To je haluz, co? Taky dneska udelam k veceri tatarak, to bude mnamka

      Comment


      • #18
        Lukáši,ale k těm cenám mají taky asi jiné platy než my,ne??Asi tolik nejedí,to by u nás bylo pro jednoho.Tak jim předveď jak se u nás vaří chacha.Ty tam žiješ sám????Dobrá životní zkušenost k nezaplacení,že?

        Comment


        • #19
          Lukáši tož vítej mezi náma,konečně zase chlap, zdravím z města vína ze Znojma
          MARUŠKA

          Comment


          • #20
            Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
            Lukáši,ale k těm cenám mají taky asi jiné platy než my,ne??Asi tolik nejedí,to by u nás bylo pro jednoho.Tak jim předveď jak se u nás vaří chacha.Ty tam žiješ sám????Dobrá životní zkušenost k nezaplacení,že?
            Ano, ziju tady sam a muzu Vam rict, ze jsem tady psychicky zestarnul o deset let, ale to sem nepatri. Ano, platy maji jine nez v CR, ale i tak je to hrozne drahy a kvalita, jak muzete videt je nekde za horama. To je fakt hnus...
            Uz se nemuzu dockat, az se zakousnu do rohliku a dam si k nemu 30 dkg rumcajse. To jsou orgie

            Lukáši tož vítej mezi náma,konečně zase chlap, zdravím z města vína ze Znojm
            Marusko, dekuju za vroucne privitani! Zdravim taky, prijemny vikend preju

            Comment


            • #21
              Lukáši, zdravím z Ostravy. Ať se Ti tu líbí. Já bych v jiné zemi žít nemohla, tak to trochu obdivuju.
              anina s.

              Comment


              • #22
                Tak i já tě tady, Lukáši, vítám. Pěkný pozdrav ze Dvora.
                Jana H.

                Comment

                Pracuji...
                X