Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahoj všem'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahoj všem'

    Jsem Bunny, je mi 20 a studuju matiku na vš. Ale hrozně mě baví vaření a hlavně pečení. Sem na fórum chodim už dýl a čerpám inspiraci od vás zkušenějších kuchařek Ale ráda improvizuju, upravuju si recepty, vymýšlím... Baví mě hlavně zdobit, piplat se s cukrovím, s dorty... jo to je moje
    Moje mamka se nikdy s vařením moc nepárala, vařila vždycky "starý dobrý osvědčený recepty" a jenom o víkendu, vždycky se u nás střídal řízek, svíčková, "rychlomaso" (což je vepřová minutka, nakořeněná, navrch kečup...), bramborák a to pořád dokola. Občas řízek vystřídalo knedlo-zelo-vepřo. Ne že by mamka vařila špatně, ale tohle neustálý opakování stejných jídel způsobilo, že prostě nesnesu, když se vaří jedno a to samý a taky mě to vlastně přivedlo k vaření, protože když jsem nechtěla jíst pořád to stejné, tak jsem si musela uvařit sama A začalo mě to bavit.

    Nenapadá mě, co víc bych o sobě napsala, tak se klidně ptejte

  • #2
    Ahoj,Bunny,inspiraci budeš mít tady co hrdlo ráčí.Určitě si vybereš podle svého gusta-tak at´ se Ti tu líbí. Click image for larger version

Name:	33.gif
Views:	3
Size:	7.4 KB
ID:	142685
    BEA

    Comment


    • #3
      Vítám tě Bunny, tak vidíš , jak tě mamka chytře přivedla k vaření To si pak tyto stránky užiješ.

      ZDENY
      ZDENY

      Comment


      • #4
        Ahoj ,Bunny, taky tě vítám a bude se ti tu určitě líbit Jana B.
        Butalka Jana

        Comment


        • #5
          Bunny vítám tě mezi námi.Tak mladá a zkušená,strčíš do kapsy i ty starší.To je dobře,že jsi přišla sem,tady hodně inspirace využiješ a my od tebe.

          Comment


          • #6
            Zdravím z Brna!
            LENKA

            Comment


            • #7
              Ahojky Bunny,
              tak to já zase piplačky nemám ráda
              Zdravím z Jizerských hor

              A teď marně koukám, že nevím, odkud jsi
              Gábina

              Comment


              • #8
                Ahoj Bunny, u nás to bylo obdobné. většinou zas omáčky. proto je také moc nemusím. Tady budeš mít tak velkou inspiraci, že si určitě vybereš na co máš chuť , ba co víc, naučíš se , co ještě neznáš. Pěkný pozdrav ze Dvora.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Ahojkýýýýýýý, mamča se máááá Mamča má Bunny
                  Iris

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj Bunny,zdravím tě z Brna !!
                    Marunka

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Bunny, zdravím z Liberce.
                      Věrka.

                      Comment


                      • #12
                        Ahojky Bunny, vítám tě tady, mezi náma babama Tak zase doslova to není, jsou tady i mláďata. Ne že by mě třeba nebavilo něco zdobit a s něčím se piplat ale chce to i mimo trpělivosti nadání.
                        Takže až něco vytvoříš, tak se budu těšit na obrázek ve fotogalerii.
                        Ještě mám taky doma jednoho studenta na VŠ, ale už jenom jeden semestr a bude možná Ing. On už to má teď volné, už jenom čtyři předměty a napsat diplomku. Tvoje studium matematiky je určitě hodně náročné, takže ať to šlape.
                        Jo a zdravím z Prahy
                        Ivana M

                        Comment


                        • #13
                          Děkuju všem za přivítání
                          Já jsem vyrůstala v Semilech, teď studuju a žiju v Liberci a moc se mi tu lbíí!

                          Ještě mě napadlo zmínit pár svých zálib: kromě vaření mám ráda zvířata (hlavně psy a koně), miluju hudbu. Kromě zdobení v kuchyni mě baví ještě piplačky s korálky - vyrábím z nich všelijaké ozdoby, náušnice, náramky... všechno možný i nemožný jedna z mých největších zálib.

                          Comment


                          • #14
                            Bunny, zdravím z Ostravy. Baví mě vařit, když mám čas, tak o to víc.
                            To ostatní obdivuju, není to pro mou trpělivost.
                            Ať se Ti tu líbí.
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Další mladá slečna kterou baví vaření,zdravím ze Znojma
                              MARUŠKA

                              Comment

                              Pracuji...
                              X