Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zdravim,jmeuji se Jarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravim,jmeuji se Jarka

    Vsechny Vas moc zdravim!!!!!!!Vcera jsem se tady opet prihlasila,byla jsem totiz tady prihlasena,ale zapomnela jsem heslo ....Sice tady moc nepisu,nemam totiz zase tak moc casu,ale na precteni receptu od Vas si ho vzdycky najdu.Teda divam se tu kazdy den co je noveho,to uz je takovy zvyk...Uz jsem hodne napekla podle receptu od Ivanky a musim ji teda moc pochvalit,jsou to opravdu super stranky.....Ja teda velice rada varim a pecu a fotecky jsem poslala vcera a zase nejake poslu...

    S pozdravem Jarmila

  • #2
    Moc zdravím z Brna!!!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Tak tě ještě jednou vítám a určitě se tě tady líbí, když jsi zpět mezi námi.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Zdravím ze Znojma
        MARUŠKA

        Comment


        • #5
          Vítám tě nazpět a věřím,že napořád.Je to tu fajn,to jsi sama poznala.Je vidět že ráda pečeš,jsou to krásné věci co umíš,tak jen dál posílej,rády se kocháme a sbíráme inspiraci.Napiš nám něco víc o sobě a fotku do avataru by jsi neměla???Je to hned mezi námi lepší komunikace.
          Teď mi to došlo,ty jsi ta co jsme se tu dohadovaly,jestli děti do školy tam a nebo tady????

          Comment


          • #6
            Ahojky, zdravím od Jičína
            Jsem tu chvíli a souhlasím, jsou to moc fajn stránky i bezvadná společnost. Bohužel také nemám moc času na každodenní pokec, ale receptíky od Ivanky a ostatních sjíždím každý den
            Koukla jsem na fotky...ÚŽASNÉ DORTÍKY !!!

            Comment


            • #7
              Ahoj JARKO, taky tě vítám, dortíky máš nádherné. !!!!!!!!! a těším se na další a taky jak v Rakousku vyváříš .......
              Iris

              Comment


              • #8
                Ahojky Jarko, také tě tady vítám. No dobrůtky jsou nejenom na mých videích, ale i tady ve fóru od děvčat. Koukám, dlaší šikulda mezi námi.
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Jarko, zdravím z Ostravy, dorty v různých jiných tvarech než kulatých, i ty tvoje, jsou pro mě sféra sci-fi, jak jsem psala u fotek. Ať se Ti tu líbí, pokud tu budeš chodit.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj vítám dalšího vypečeného fandu do dortů. Já taky občas dělám dorty pro známé.Máš je pěkné. Tady se Ti bude líbit .Čau Jana.
                    Butalka Jana

                    Comment


                    • #11
                      Zdravím z Rakovníka,Jarko.Doufám,že se Ti tady zalíbí a občas napíšeš větu do pokecu...a taký nějaký receptík by nebyl na škodu...
                      BEA

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Jarko, pěkně te tady vítám a posílám srdečný pozdrav ze Dvora.
                        Jana H.

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Jarko,zdravím z Moravy a určitě se Ti zde v tom babinci bude líbit, stane se Ti to i drogou,jako nám
                          Maruna

                          Comment


                          • #14
                            Vítej Jarko a pěkně si užij tyto stránky všech možných jídel a chutí

                            ZDENY
                            ZDENY

                            Comment

                            Pracuji...
                            X