Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahoj sikovne zeny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahoj sikovne zeny

    Jmenuji se Zuzana,bydlim v Brne,ale ted prechodne uz 4 roky bydlim s rodinou v Rakousku ve Vidni,kde jsem rodila oba kluky(6 a 2 roky)Starsi tu ted uz chodi do predskoly a s mladsim jsem doma.Pristi rok uz budem zase v Brne,aby tam starsi mohl chodit do skoly.Protoze mi porad moc nemcina nejde,nemam ani moc kamaradek a tak rada ctu alespon ohlasy na racepty a i obcas se rada na neco zeptam.Je to opravdu fajn varit s pani Ivankou,vzdycky jsem si predstavovala jak ta sikovna pani vypada podle tech rukou co jsou na videu a uz to konecne vim.Ted se chystam na ty Eskymo rezy,protoze manzel ma narozeniny,tak to chci udelat nejak do dortove formy.Co myslite jak na to?
    diky za rady,ahoj Zuzana

  • #2
    Ahoj Zuzko moc tě zdravím z Brna a vítám tě tu mezi náma!Eskymo řezík je výbornej,ale já ho dělala jen na větší plech-je móc žravej....
    LENKA

    Comment


    • #3
      Ahoj Zuzanko, moc zdravím, tohle je další plus těchto stránek, jsi v jiném prostředí a s tou němčinou to chápu... já bych se to nenaučila, protože mi nezní.
      Tak tu s námi buď, tady kámošky máš a jaký... každá jiná , to je ten úžas....
      Iris

      Comment


      • #4
        Ahoj Zuzko,taky tě vítám..
        TEREZA

        Comment


        • #5
          Moc tě tady vítám a určitě se tě bude zde líbit.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            konicci

            Ahoj Terezo,divala jsem se,ze mezi Tve zajmy patri take kone.Jezdis?A kde?Ja asi 4 roky bydlela ve Hnanicich u Turnova a tam jsem se pod Troskama naucila jezdit.Jeste bych se tam nekdy rada vratila.Jicin take dobre znam,studovala jsem v Kopidlne.Odkud jsi ty?Zuzana

            Comment


            • #7
              Zuzanko,vítám tě tady mezi námi a přijď sem častěji,bude se ti tu mezi námi líbit.Já jsem Nymburačka a v Popovicích u Jíčína mám bratrance.Ve Vídni manžel pracoval 8 let od MO a já tam za ním jezdívala.Vidíš,kolik už je tu společných znaků???Když budeš dělat manželovi do dortové formy,tak těsto z polovičky a na to dej klidně tu náplň z celé dávky.Vše nejlepší manželovi,hlavně zdraví.

              Comment


              • #8
                Zuzko,já jsem původem pražanda,tady bydlím 2,5 roku.Koně máme vlastní a bydlíme u Kopidlna,manžel tu chodil na zš i na střední.
                TEREZA

                Comment

                Pracuji...
                X