Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Všechny moc zdravím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Všechny moc zdravím

    Ahoj, všechny Vás moc zdravím, tak jsem se konečně taky zaregistrovala, i když přispívat
    sem asi nebudu, možná se někdy na něco zeptám, ale protože jsem tu dost často, tak mi to přišlo blbé. Mojí vášní je sbírání receptů, ale nejsem žádná kuchařka, tak Vám všem držím při vaření palce a pište recepty, a já budu číst a číst a číst...... Ahoj, Věra.
    Věrik ♥♥♥

  • #2
    Věro proč by jsi mezi nás nezapadla.Jsme tu strašně správná parta,děláme srazy na které se vždy těšíme,je tu mezi nám i fajn a tak je to škoda,že by jsi taky mezi námi nenašla pohodičku,recepty a rady.Když čteš tak asi ano,ale stejně klidně přijď mezi nás.

    Comment


    • #3
      Ahoj Věro,vítám tě.Já myslím,že ti to nedá a budeš i přispívat aspoň do diskuzí..tady jsou fajn lidi.
      TEREZA

      Comment


      • #4
        Ahoj Věrko moc zdravím
        LENKA

        Comment


        • #5
          Ahoj Věrko, moc tě vítám a určitě tě to nedá, abys nezašla na pokec.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Ahojík Věrko,
            Hamrska zdraví Jablonec
            Já taky nejsem žádná kuchařka, ale tady se ti bude určo líbit a něco i napíšeš-to se neboj.
            Gábina

            Comment


            • #7
              Vítám nového člena
              Jsi tu určitě správně. Tady jsou samé správné "baby", občas i nějaký ten chlap.
              Ať se ti tu líbí
              HankaP

              Comment


              • #8
                Ahojík, taky tě vítám a přijď si klíďo pokecat
                Renata

                Comment


                • #9
                  Ahoj Věrko, zdravím Tě z Ostravy a pokud chceš a budeš mít chuť, čas a náladu, klidně přispívej.
                  Já tu kolikrát pokecám o tom, o čem doma ne a vypíšu se a je mi líp...
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Dobrý večer.Tak jsem dostala pozvání od Evči a tak jsem tu nakoukla.Doufám že se mi bude s váma líbit a načerpám hodně nových receptů.Jsem z okolí Slušovic a jsem v důchodu,který si zatím užívám snad v pohodě..
                    LIDUŠ

                    Comment


                    • #11
                      Tak tě tady Liduš vítám,tu se odreaguješ,dozvíš se hodně , a budeš se tu ráda vracet.

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Liduš, tak jak píše Evica, to byl fofr i s tou fotkou.
                        Ať se ti tu líbí.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Liduško zdravím,další Moravanka,určitě se Ti zde bude líbit,je zde super parta a pokecáš si,najdeš dobré recepty a dokonce i s videem od naší šéfky Ivanky..
                          Maruna

                          Comment


                          • #14
                            Děkuji všem a ráda tu jukám,recepty senzační
                            LIDUŠ

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj Liduš,ráda tě poznávám Jana B.
                              Butalka Jana

                              Comment

                              Pracuji...
                              X