Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tereza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tereza

    Ahoj,jmenuji se Tereza,je mi 33 let a máme dohromady s manželem 3 kluky- 10,9 a 1.Pocházím z Prahy,ale přes dva roky bydlím ve vesnici u Jičína a zpátky by mě už nikdo nedostal.Vaření jsem nikdy moc nedala,znáte to,když se vám do toho pletou rodiče,prarodiče..až co bydlíme s manželem sami,tak jsem se na to vrhla,díky Ivančiným receptům celkem úspěšně a manžel nadává,že tloustne.Ale co,hlavně že mu chutná..Přeji vám všem tady krásné svátky.Tereza
    TEREZA

  • #2
    Ahojky Terezko, to mě moc těší a můj muž také nadává že tloustne Já bydlím také v Praze, ale na okraji v domečku a už bych někam do paneláčku nešla.
    S tím vařením to chápu, moje dcera když byla doma, tak se nechtěla učit vařit a teď jí vyhovuje tahle kuchařka, protože jí prý do toho nekecám
    Takže jedno dítko mám z domova a doma mám chlapečka 24 let. Přeji hezké svátky.
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Terezko vítám tě tady.Moc je to dobře,že jsi mezi nás přišla,je to tu fajn a bezva parta lidiček.Kde bydlíš u Jičína,znám to tam trochu.Mám bratrance v Popovicích.Přes Jičín jsme jezdili na chalupu do Čisté u Horek.Také přeji celé tvé rodince hezké svátky a bohatého ježíška pro děti.

      Comment


      • #4
        ahoj Terezko, zdravím z Ústí, můj muž taky nadává, že tloustne, tak mě vždycky zakáže péct sladké, ale to trvá jen pár dní .........
        Iris

        Comment


        • #5
          Ahoj Terezko, to je dobře, že jsi s námi a hlavně, že se tě stránky líbí.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Zdravím ze Znojma a tloustneme všichni,já,manža i oba synové.Jen 14ti letý vnuk je štíhlounký.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Díky.Já jsem ještě kus před Jičínem,chvíli jsme bydleli ve Vys.Veselí a u Kopidlna zároveň a tady u Kop. jsme zakotvili.Tobě taky hezké svátky.
              TEREZA

              Comment


              • #8
                Terezko vítám Tě. Vařit pro 4 chlapy je sice náročné, ale určo vděčné, protože tvoje dobré jídlo umí ocenit.

                ZDENY
                ZDENY

                Comment


                • #9
                  Také tě tu mezi náma vítám!!!!!Pozdrav z Brna!!!!
                  LENKA

                  Comment

                  Pracuji...
                  X