Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Markéta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Markéta

    Dobrý den. Všechny vás srdečně zdravím.
    Jmenuji se Markéta, ale skoro všichni mi říkají Macíku. Je mi 27 let.

    Když jsem před 2 roky "vylétla" z hnízda od maminky, uměla jsem jenom hemex, špagety a míchaná vajíčka. Jsem neskutečně vděčná za tento web, protože díky němu si moje okolí začalo myslet, že umím vařit
    Na tyto stránky chodím pravidelně již přes rok - zejména v pátek , když hledám inspiraci na víkend

    Tak jsem se rozhodla, že se konečně zaregistruji, a veřejně poděkuji paní Ivance Malatincové a jejímu synovi, za vše co pro nás začínající kuchaře a kuchařky dělají.

    Doufám, že zde s vámi budu moct sdílet rady, nápady a další radosti týkající se nejen vaření. Přeji všem hezký slunečný víkend.

    Zdraví Macík.
    Last edited by Macík; 12.11.2010, 15:22.

  • #2
    Ahoj Macíku-Markéto, vítám tě a přeju ti, ať se ti tu líbí, ale pochopila jsem, že líbí.
    Tak tady setrvej a přidávej recepty, rady a tipy.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Ahoj Macíku.Tady se něčemu přiučí všichni,bez rozdílu věku.Tak ať se ti daří nejen v kuchyni
      Janah

      Comment


      • #4
        Markétko vítám další mládí mezi nás.Jsi na těch nejúžasnějších stránkách a i s úžasnými lidmi.Těším se na tvé nové výtvory a fotečky.Zapoj se do Pokecu,tam je to nejen o vaření.

        Comment


        • #5
          Ahoj Macíku,vítám tě na těchto bezva stránkách a posílám pozdrav z Brna!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Ahojík Macíku, taky tě moc vítám, už je mi dost a taky se pořád učím, i od těch mladších
            Taky občas napiš.
            Renata

            Comment


            • #7
              Ahoj Macíku,taky tě tu vítám.Ať se ti tu líbí

              Comment


              • #8
                Vítám z Ustí n. L,......
                Iris

                Comment


                • #9
                  Macíku, moc tě vítám na těchto stránkách a určitě sis dobře vybrala.
                  Věrka.

                  Comment


                  • #10
                    Ajoj Markéto, moc Tě mezi námi vítám. Tady je to fakt bezvadné a Ivanka je moc prima
                    HankaP

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Markétko, taky tě tady vítám a posílám srdečný pozdrav ze Dvora. Učíme se pořád staré i jako ty mladé.
                      Jana H.

                      Comment


                      • #12
                        Čauky Macíku,
                        tady se ti bude fakt líbit - ale vždyť už nás znáš, když sem rok chodíš
                        Gábina

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Markétko vítám z Brna.
                          EVA

                          Comment

                          Pracuji...
                          X