Oznámení

Collapse
No announcement yet.

I já

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • I já

    Jsem tu dobře ? Už je mi 68, ale tyhle stránky mě nadchly. Celý život se člověk učí, posílám poklonu paní šéfové.Mám dvě dcery, spoustu vnoučat-samé kluky a bydlím v Hostivicích, je to kousek za Ruzyní. Užívám si důchodu na chaloupce u Mělníka v Mlékojedech, kde vykrmuji manžílka svými pokusnými výtvory.Ekuchařku jsem dostala od neteře a sklídila takový úspěch, že jsem ji musela rozeslat všem známým.Tak vemete mě mezi sebe?

  • #2
    Taky tebe vítám na těchto skvělých stránkách a určitě budeš velký závislák, jako jsme mi všichni co sem chodíme.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Ahoj extenso, vítej, já tu jsem od března rok a pořád se mi tu líbí. Co jsem uvařila, vždy chutnalo a hodně věcí ještě neznám, některé kombinace zkouším.
      Jsi tu správně a ať se ti tu taky líbí.
      Pokud chceš, napiš své jméno.
      Zdravím z Ostravy.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahoooooj, jsi tu dobře a moc Tě vítám
        Iris

        Comment


        • #5
          Extenso vítám tě mezi nás.Opravdu jsi dostala krásný dárek,to je opravdu ta nej kuchařka i s nej šéfovou a lidičkama.Bude se ti líbit,uvidíš,hlavně vytrvej a něco nového nám taky přispěj.

          Comment


          • #6
            extenso,dobře sis vybrala.

            Comment


            • #7
              No jasně že jsi tady dobře a díky za takovou propagaci, to je pro mě vždycky odměna, když někdo pošle stránky dál Ivana Malatincová z Prahy
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Ahoj, taky tě zdravím. Jsme tak trošku závislé na těchto stránkách
                Alena J

                Comment


                • #9
                  Extenso, i já tě tady vítám, tady ti bude fajn , co fajn, móóóóc dobře. Pozdrav ze Dvora.
                  Jana H.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X