Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ušáček

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ušáček

    Zdravím všechny kuchtičky a kuchtíky. Je mi 44 a už opravdu nejsem zdaleka ušáček
    Nejhorší pro mne je to věčné vymýšlení " co uvařit" ! A tenhle web je spása a moje záchrana při vymýšlení obědů, večeří a občerstvení. Moc šikovný nápad! Musím se přiznat, že ale raději peču. Jinak mám jen jednoho 24 let syna, který již bydlí jinde a tak kuchtím už jen pro mého manžu a že ten je pěkně mlsnej! Teď se stěhujeme a zrovna máme i novou (i když malou) kuchyň- tak se mi tam budou ty dobroty příjemně tvořit. Vařečce zdar!

  • #2
    Ušáčku, vítej, tady najdeš inspirací moc a moc. Taky nějaké receptíky připiš, čekáme na ně.
    Zdraví Dvůr.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Zdravím a jak tě máme jmenovat, ušáček je divný, to ne. Ať se tě zde hodně líbí.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Ušáčku,vítám tě taky mezi bezva partu a bezva net.Tady najdeš tolik receptů a nápadů až to ani nestihneš všechno vyzkoušet,Jsme velmi tvořivé a tak recepty nešetříme.Hlavně tu mezi námi vytrvej,poznáš jak jsi si správně zvolila.Měj se hezky a nové kuchyňce dopřej hodně nových výtvorů.

        Comment


        • #5
          Ahoj Ušáčku, pokud setrváš, vítej, bude se Ti tu líbit. Pokud někdy napíšeš, jak Tě můžeme oslovovat, bude to fajn, záleží na Tobě.
          Pěkný den z Ostravy.
          anina s.

          Comment


          • #6
            ahoooj, napiš jméno, Alenka Janková by tě hned jinak picla ušáčky ona umí připravovat eňo ňůno../ to je můj smysl pro humor, blbý vid, tak se nezlob vítám a těším se na receptíky... zdraví Iris z Ústí
            Iris

            Comment


            • #7
              Já ušáky taky ráda, vítej na těchto super stránkách
              Renata

              Comment


              • #8
                Ušáčku ty nezbedo zdraví tě Znojmo
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  náprava

                  Hezký večer a moc se omluvuju- jmenuji se Mirka. Díky za přivítáníčka. Teď toho času moc nemám, ale určitě tady budu častěji, až se přestěhujeme a uklidní se vše kolem toho.

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj MIRKO, pokud tady setrváš, bude se Ti tu určitě líbit jako mně.
                    Pěkný večer.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Ušáčku,taky tě tu vítám

                      Comment


                      • #12
                        Děkuji a přeji jen to nej.... a vše ať se daří, jak si přeješ. A hlavně hooooodně zdravíčka ke kulatinkám!

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Mirko moc tě zdravím!
                          LENKA

                          Comment


                          • #14
                            Ahojky,zdravím Ti z Moravy!
                            Maruna

                            Comment

                            Pracuji...
                            X