Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kdo jsem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kdo jsem

    Jsem babča Alena z Českého Krumlova ,v důchodu,ale ještě ne senior-podle vyjádření chytrých sociologů senior je od věku 65 let, a to přiznávám mám ještě 2 roky čas.Každý den projiždím ekucharku.net a zkouším stále nové a velmi dobré recepty.
    V mládí jsem se k vaření moc nehrnula,ale po provdání jsem vařit musela,tak jsem se to musela naučit a dnes mě to i baví.
    Ráda se něco přiučím a hlavně-tyto stránky jsou vynikající a video hodně pomáhá.
    Zdravím všechny kuchtíky a příznivce vaření a dobrých receptů.
    Last edited by babča Alča; 15.10.2010, 21:42.

  • #2
    Ahoj Alenko,už jsem se lekla,že jsi ta z Prostřeno,ale ta nebyla z Č.Krumlova.To jsi si opravdu dobře vybrala.Tato kuchařka je nej!!!Jsi tu správně a zapoj se s námi i do Pokecu,jsme tu bezvadná parta,zítra máme sraz tady v Praze,bývá to parádí.Vítám tě mezi námi.Těším se i na některé tvé recepty a fotky tvých výrobků,nebo i cenných rad.

    Comment


    • #3
      Taky zdravím Alenku, tak to se dozvídám věci, to jsem ještě mladice
      Já už jsem ráda pekla od mládí a protože jsem bydlela v paneláku, tak jsem na Vánoce pekla pro půl domu, ovšem teď už peču jenom pro rodinku. To byla taková mladistvá nerozvážnost.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Koukám, že mě něco uniklo a tak napravuji. Vítám na těchto bezva stránkách babču Alču. Ať se tě tady líbí.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Zdravím ze Znojma,Český Krumlov se mě moc líbí,vítej v našem kruhu
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Zdravím Alču,ať se Ti tu s námi líbí!!
            Maruna

            Comment


            • #7
              "babčo" Alčo, pokud tady setrváš, ať se Ti tu líbí, budu se těšit na příspěvky i recepty.
              Zdravím z Ostravy.
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X