Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ježibabka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ježibabka

    Ahoj kuchaři a kuchařinky,
    náhodou jsem dnes narazila na tyto stránky a moc se mi líbí. Je mi 38 let a jsem na MD se 4-letým chlapečkem a 2-letými dvojčátky - holčičkami, takže mám pořád co dělat , pořád co vařit , a tak hledám nějaké nové nápady. Mám zahrádku, hodně zavařuju, tak doufám, že tu najdu spoustu nových nápadů.
    Last edited by jezibabka; 12.10.2010, 08:47.
    Ježi

  • #2
    Ahoj Ježi, to je náhoda,moji vnuci mi zakládali skype a dali mi Jažibabka 2,nevíém jak na to přišli,ale Ježibabka i 1 bylo obsazené,ale nakonec jsemsi to nevzala chacha.Jinak tě tu mezi námi vítám a je fajn,že jsi právě našla tyto stránky,které jsou nejlepší.To věřím,že máš hodně práce s dětmi,to je záhul,ale jsi ještě mladá a to se jinak zvládá.Odkud jsi??

    Comment


    • #3
      Ahojík Ježinko, vítám tě. Jseš na správných stránkách, bude se ti tu líbit. Máš můj obdiv, při třech malých dětech stihnout tolik věcí. Klobouk dolů
      Renata

      Comment


      • #4
        Ahoj Ježibabko, moc tě tady na těchto stránkách vítám a určitě se tě zde bude líbit.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Moc tě zdravím a vítám mezi náma!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Ahoj a vítej. Určitě se ti bude líbít. Já jsem zde taky našel hodně inspirace...
            Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

            Comment


            • #7
              ahoooj, jsi spíš " malá čarodejnice " tu ježibabku jsi měla nechat jiným
              Vítám a těším se na ježibabí receptíky, jsi tu velmi správně, ikdyž v sobotu není filipojakubská noc, máme slet !!!! jak jsi určo četla. Přileť
              Iris

              Comment


              • #8
                Ježinko, ahojky, tak tě tady vátám , určitě se ti tady bude líbit, tak jako nám. Páčko a piš receptíky. jsou vždycky vítané.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Ahoj Ježibabko zdravím ze Znojma
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • #10
                    Ahojky ježibabko, taky tě tady vítám tedy to máš co se otáčet zdravím z Prahy
                    Ivana M

                    Comment


                    • #11
                      Taky Tě vítám a pokud setrváš, myslím, že se Ti tady bude líbit jako mně.
                      Těším se na recepty.
                      Pěkný večer.
                      anina s.

                      Comment

                      Pracuji...
                      X