Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ondra - Kuzma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ondra - Kuzma

    Dobrý den,
    rád bych se Všem na tomto fóru představil a trošku o sobě něco málo řekl.

    Jmenuji se Ondra a jsem studentem VŠ v Brně.

    Mezi mé koníčky patří práce na PC což je i můj studijní obor, pokud by jste měli nějaké komplikace s PC, neváhejte mě kontaktovat.

    K Vaření jsem se dostal díky několika pořadům v Tv a pak díky mé babičce, které je skvělá kuchařka. V neposlední řadě, protože miluji dobré jídlo a pití.

    Rád bych se díky tomuto fóru naučil nové věci a získal inspiraci.

    To je asi tak vše

    Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

  • #2
    Ahoj Ondro,vítám tě tady mezi námi.Je dobře že se zase představil jeden muž a má tak krásný vztah ke kuchařskému umění.Tady jsi na těch správných stránkách.Jsme tu velmi přátelské a ochotné v čemkoliv pomoci i když se to vaření netýká.Tak že klidně se ptej,není to žádný problém a rádi se dočkáme i tvých nových receptů,které zase neznáme my.Ať se ti mezi námi líbí a choď mezi nás častěji.Nezlob se že ti tykám,ale máme to tu tak navyklé.

    Comment


    • #3
      Moc děkuji za přivítání. Už jsem na fóru několik dotazů položil, tak uvidíme. Jinak moc pěkné!!
      Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

      Comment


      • #4
        Taky tě pěkně vítám Ondro mám taky synovce na vysoké v Brně taky se zaměřením na počítače.Těším se na tvé recepty.
        MARUŠKA

        Comment


        • #5
          Ahojky Ondro, tak tě tady vítám. Synátor také študuje, ale na vaření nemá čas a snad ani chuť, tvoří tyhle stránky Tak ať se daří.
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Ahojky Ondro,
            vítám Tě tu a tady se Ti bude líbit a určitě si najdeš fůru receptů, co rád vyzkoušíš
            Gábina

            Comment


            • #7
              Ahoj Ondro také tě tu mezi námi vítám a posílám pozdrav z Brna!
              LENKA

              Comment


              • #8
                Též tě tu vítám, máš krásného koníčka. Receptů je tu spousty, určitě si vybereš. Třeba ti prozradí nějakou dobrotu babička, tak se nezapomeň podělit
                Renata

                Comment


                • #9
                  Ondru vítám a zdravím z Ústí nad Labem
                  Iris

                  Comment


                  • #10
                    Kuzmo11 - Ondro, taky Tě vítám, pokud tady setrváš. Tady je spousta receptů, inspirací a rad. Co jsem uvařila, bylo moc dobré.
                    Pokud budeš vařit pro přítelkyni, tak věřím, že si pochutná.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Vítám tě mezi náma a určitě si něco dobrého z receptů od Ivanky nebo děvčat vybereš.
                      Věrka.

                      Comment


                      • #12
                        Ondro, pěkný pozdrav ze Dvora a vítej mezi námi. Babička určitě dobře vaří, jako všechny babičky, tak nějaký receptík určitě uvítáme. Ať se daří ve studiu. Ahoj.
                        Jana H.

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Ondro, také tě zdravím a vítám v našem "babinci".
                          Alena J

                          Comment


                          • #14
                            Zdravím Ondro,doufám,že se se Ti mezi námi bude líbit, podělíš se s námi o nové recepty
                            a nezalekneš se tolika bab
                            Maruna

                            Comment


                            • #15
                              Děkuji všem za milé přivítání, pomalu se rzokoukávám a co nevidět už se s vámi také o něco podělím. Jen, přesně jak píše MarunaR, koukám kolik je tu žen. Hold, pánové se do vaření bohužel stále moc nehrnou.
                              Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

                              Comment

                              Pracuji...
                              X