Oznámení

Collapse
No announcement yet.

dee-dee7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • dee-dee7

    Ahoj som dee-dee,
    milujem vsetko ohladom varenia, pecenia, jedenia a pitia, proste vsetko co suvisi s gastronomiou.
    Som tu, aby som sa podelila so svojimi poznatkami, skusenostami, receptami, ale aj aby som nejake ziskala.

  • #2
    Ahooooj, jak ti máme říkat ? Zdravím do BB, těším se na receptíky
    Iris

    Comment


    • #3
      Ahoj dee-dee7, vítej. Pokud tady setrváš, těším se na recepty a tipy.
      Už jsem tady vítala pár lidí a je škoda, že jich tady tak málo zůstalo...
      Pěkný večer do BB.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahojík dee-dee, vítám tě a taky se těším na nové poznatky z BB, doufám, že tu setrváš
        Přeji ti moc hezký den
        Renata

        Comment


        • #5
          Moc tě vítám a určitě se tě zde bude líbit. Nějaké nové recepty taky určitě přivítám a ať se tě zde líbí. Zdravím do BB.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Zdravím a doufám,že se Ti s námi bude líbit.
            Maruna

            Comment


            • #7
              I já tě zdravím dee-dee 7 a jak ostatní kolegyňky napsaly, doufám, že mezi nás " zapadneš" a dáš nějaký dobrý recept, třeba slovenský, který se v Čechách nevaří. I když si myslím, že hranice nehrají roli. Zdravím do BB ze Dvora. Napiš něco víc o sobě, prosím, to jenom abychom věděly.
              Jana H.

              Comment


              • #8
                Samozřejmě i já zdravím a mimochodem tatínek mého muže byl ze Slováče
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Dee-dee7 vítám tě mezi nás.Nemohla jsi si lépe vybrat,protože tady je prima parta a sama pokud budeš častým návštěvníkem to poznáš.Posílej recepty,jsme holky a kluci zvědaví,rádi něco nového poznáme a zkusíme.

                  Comment


                  • #10
                    vítej zdraví Znojmo Banská Bystrica je krásná tak ať se ti tu líbí
                    MARUŠKA

                    Comment

                    Pracuji...
                    X