Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Janine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Janine

    Zdravím všechny kuchařinky, ale vás tu je . Zabloudila jsem na tyhle stránky, když jsem hledala nějaký recept na buchty, protože už nevím co péci (natož vařit). Jsem už 4 roky na druhé mateřské a nápady jaksi došli . Mám doma tři děti a manžela, no a všichni jsou pořádní jedlíci . Tak děkuji za tenhle server. Vypadá to tedy na super partu skvělých žen.

  • #2
    Janine vítám tě tady,to si piš,že jsi narazila na ty nejskvělejší stránky a na výbornou partu.Tady dostaneš nejen rady do kuchyně,ale i jiné,jsme tu opravdu naladěné na jednu notečku a nezáleží na věku,doufám,že tu mezi námi zůstaneš,poznáš sama,jak je tu fajn.

    Comment


    • #3
      Janine vítám tě tu taky, budeš závislák, vařit a péct budeš, i kdyby se ti nechtělo. Tady to člověku nedá. Zapoj se klidně do party skvělých lidiček.
      Renata

      Comment


      • #4
        Vítám tě mezi námi a určitě se tě tady bude líbit. Je dobře, že nás stále přibývá a to ne jen starších, ale i mladých.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Ahoj Janine,také tě tu vítám mezi námi!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Znojmo zdraví Břeclav vítej v kruhu.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Moc zdravím Janine, vítej
              Iris

              Comment


              • #8
                Milá Janine, tak jsem tě také chtěla tady přivítat a jak tak koukám, tak je to fuč. Nevadí, tak ti přeji, aby se ti tady s námi moc a moc líbilo, tak jako nám , co jsme tady byly dříve. Vítej a přispěj nějakým dobrým receptíkem. Pa pa.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Děkuji moc za přivítání. Doufám, že brzy najdu časík být na netu déle a podělit se s vámi o dobrůtky a taky pokecat
                  Last edited by Janine; 06.05.2010, 13:03.

                  Comment


                  • #10
                    Ahojky Janine, moc tě tady vítám
                    Ivana M

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Janine, vítám Tě, ta mateřská je nám společná!
                      Zuzana

                      Comment


                      • #12
                        Čauky Janine,zdravím a věř,že jsi přišla na správné stránky
                        Maruna

                        Comment


                        • #13
                          Janine taky tě vítam, je tu moc fajn, určitě s námi zůstaneš.
                          M A J K A 1

                          Comment


                          • #14
                            Ahoj Janine,
                            tiež Ťa vítam na tomto úžasnom webe. Uvidíš, že vždy budeš mať dosť nápadov čo variť i vypekať.






                            IvanaN

                            Comment

                            Pracuji...
                            X