Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jana H.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jana H.

    Tak mi taky dovolte, abych se trošku představila.
    Je mi 63 let, mám dvě děti Tomáše a Petru. Jednoho zetě Petra a snachu Moniku. Hlavně mám vnoučka Sašulku, kterému bude 24.května jeden rok. Jo a nesmím zapomenout na jezevce Filípka, který mi dělá společnost. Ráda vařím, už ráda míň peču, protože jsem taková matla, neumím to jako ostatní a nemám tu správnou trpělivost. A ani nemusím sladké, tak jen někdy. Ivanka mě " uvrtala" do založení blogu, tak po delší úvaze a po poradě s rodinou a hlavně za pomocí Petry, jsem tedy blog založila. Pokud budete chtít, můžete se tam občas mrknout. Budu ráda, když si něco z něho uavříte a hlavně když bude chutnat. Někerá jídla jsem vymyslela, některá jsou z jiných stránek.
    Jinak také ráda zpívám, ale bohužel to moc neumím.
    Vaření zdar.
    http://kastrulek-recepty.blog.cz/
    Jana H.

  • #2
    Jani s tím zpěvem jsme na tom stejně,ale v davu to není znát,hlavně že zpíváme rády.Mě to jde nejlépe v autě a koupelně ( chudáci sousedi,bydlíme v paneláku ) !
    Marunka

    Comment


    • #3
      Jani, perfektní, na Tvůj blog se moc těším, už tam spěchám nakouknout.
      ahooooj
      Iris

      Comment


      • #4
        Marunko, spíš bych měla napsat, tak po dvou deckách
        Iris, nakoukni. Dík.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Ahoj Jana H,

          tiež nakuknem na tvoj blog. Si asi moc dobrá kuchárka, keď ti tento server nestačí. Pozdravujem rodinku a vystískaj Sašulku.
          IvanaN

          Comment


          • #6
            Ivanko N. díky, to víš že ho vystískám. Pěkný pozdrav do Říma. Já mám švagrovou od Košic - Družstevná pri Hornáde.
            Jana H.

            Comment

            Pracuji...
            X