Oznámení

Collapse
No announcement yet.

MarunaR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • MarunaR

    Na stránky ekucharky.net jsem chodila často,až jsem před 1/2 rokem přišla na stránky pokecu a partu správných holek a někdy i kluků.
    Co o sobě?
    Doma se určitě nenudím,opatrujeme tchyni,která má Alzheimera a 1x v týdnu hlídám celý den 2letou Elišku.Jinak jsem normální holka s pusou na správném místě,ráda peču, i když teď nemám komu,mám ráda sport-plavání,kolo,lyžování-na svůj věk už jen omezeně a zahrada,kterou máme nejen k práci, tak i k rekreaci.
    Mám ráda legraci, ale nesnáším urážlivost, ponižování a využívání starých lidí.
    Mám muže a 2 dospělé děti dceru a syna.Oba vystudovaly vysoké školy v Praze, získaly tam zaměstnání a zůstaly tam.Syn se na podzim oženil a dcera je zatím svobodná.Velice těžko jsem se smiřovala s tím, že jsou tak daleko, ale zde by to bylo s prací špatné.Často a rádi jezdí domů.
    Jsem ráda,že mám na pokecu tak hodné kamarádky,které poradí nejen ve vaření, ale i zde si může člověk postěžovat a poklábosit o běžných věcech.Pokec je mou drogou!!!
    Last edited by MarunaR; 16.05.2010, 01:24.
    Maruna

  • #2
    Marunko, děti odletí, ale hlavní je, že se rády vracejí, máš z nich radost, vid.Moc zdravím,
    Iris

    Comment


    • #3
      Ahoj Marunka,
      my to máme opačne. Deti sú dospelé a my s manželom sme vyleteli z rod. hniezda. Dúfam, že nie nastálo.
      IvanaN

      Comment

      Pracuji...
      X