Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Maruška

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Maruška

    Taky na tyto stránky chodím asi 2 roky mám manžela 2 syny Tomáše a Pavla vnuka Tomáška 14 let.
    S některými z vás jsem se už potkala v Praze.Těším se na další sraz.Taky jsem moc emotivní typ mám silný sociální cit občas bych "spasila"celý svět.Snad to nese moje bývalé povolání jsem zdr.sestra.Mám plno přátel jsem srdečná otevřená a ráda se směju.Jsem životní optimista i když se o nich říká že to jsou pesimisté co nemají informace.Já mám ale informace pořád a o všem.Moc ráda čtu knihy jsou mou životní vášní,sleduju staré české filmy a jako Iris taky moc ráda zpívám.Došlo to tak daleko že už si zpívám i na ulici.Ráda vařím a peču.Ovšem nejraději spím a to všude a za každé situace.Bydlím ve Znojmě a tyto stránky jsou mou drogou.
    __________________
    MARUŠKA
    MARUŠKA

  • #2
    Koukám, že jsi už správně v rubrice a taky správně" potrefená" jako já, Ode dneška Ti říkám " ségro moje "
    Iris

    Comment


    • #3
      Koukám že by z nás byl pěvecký sbor non plus ultra! A čtení je taky moje vášeň. Prostě jsme se asi hledaly až jsme se na ekucharce našly....
      Jeta

      Comment


      • #4
        Jo děvčata, já teda moc nezpívám, ale ráda poslouchám. A čtení je moje vášeň. Nepotřebuju ani televizi a spokojeně louskám písmenka. Tak pěkný starý film to jo. Jenže je dávají v nevhodnou dobu. Jen to spaní, to já moc ne. To jsou pro mne ztracené hodiny. No vím, že to není dobře.
        Renata

        Comment


        • #5
          Maruško, jsi moje krevní skupina. Taky optimistka.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Ahoj Maruška,
            tak len pekne pokračuj s touto drogou, táto aspoň neškodí. A buď optimistka i naďalej









            IvanaN

            Comment

            Pracuji...
            X