Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Iris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Iris

    Já už sem chodím cca 2 roky, co napsat o sobě... jsem ještě děvče a doufám,že budu, neboť člověk není stár počtem let. Miluji humor , miluju život a taky se snažím tu chvíli, tady , plně vychutnat. Mám emotivní cítení víc,než je zdrávo , jsem velkým zastáncem bezbranných.. takže mě rozbrečí .. tu člověk v nouzi, tu zvířátko bezbranné....
    Jsem člověk přemýšlivý a je mi docela jedno, jestli se to někomu líbí či ne.A tak mě životem provázely situace různé a měla jsem dost problééémůů, když jsem říkala svůj názor.. Jinak , kromě vaření... hrozně ráda zpívám a to všude a když se to nedá, jenom si tak si v duchu .........
    Jsem vdaná a mám syna Lukáše /30 let / který je stále svobodný a do naší rodinky patří taky pes Luky.__________________
    Last edited by iris; 21.04.2010, 14:44.
    Iris

  • #2
    Iris, já věděla že mě pochopíš.Kolikrát jsem si už říkala po přečtení tvého příspěvku
    o manželovi, že mám doma taky takového despotu.Chacha.Určitě jich běhá po světě
    spoustu když tak poslouchám stesky některých kolegyň.
    Je fakt ale když mu je blbě dělám pro něho první poslední.
    Jana P

    Comment


    • #3
      Ahoj Iris,
      asi každá zdravotná sestrička prejavuje svoje cítenie. Moja maminka tiež bola taká, tak to poznám. Pozdrav svojich chlapov,






      IvanaN

      Comment

      Pracuji...
      X