Oznámení

Collapse
No announcement yet.

marie kořínkova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • marie kořínkova

    Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli na tento web jdou ukládat i recepty bez videa...jen postup a foto.předem děkuji za odpověd.

  • #2
    Dobrý večer paní Maruško, to jde a budeme určitě všichni rádi za nějaký receptík. Takže nebudete si otvírat kolonku dotazy ohledně fóra, ale sjede trochá níž na té samé stránce a tam jsou už různé rubriky, které jsou rozdělené jako třeba sladké pečené, nepečené, maso apod.
    Prostě dáte přidat téma, napíšete název receptu a do okénka postup a navíc klidně můžete připojit i fotku.
    A kdyby jste to omylem dala někam jinam, tak to přendáme.
    Takže se těším a přeji hezké Velikonoce. Ivana Malatincová
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Mockrát děkuji.Chviličku jsem pátrala,jak tam vložit obrázek,ale nakonec jsem na to přišlatak snad to někdo zkusí a bude mu chutnat jěště jednou děkuji.Marie Kořínková

      Comment


      • #4
        Paní Ivanko,ještě jsem se chtěla zeptat,jakpak se dává foto do profilu?

        Comment


        • #5
          Dobrý večer, já Vám to zítra napíšu. Ještě jsem se chtěla zeptat ohledně toho obrázku u těch Himalájí, to asi není Vaše fotka co ? Právě že to nemají rádi, když z jiných stránek si někdo dá fotku ke svému receptu. Přeji dobrou noc. Ivana M
          Ivana M

          Comment


          • #6
            ano,máto pravdu,ale máme poněkud nefunkční foťák,nevíme proč,zničeho nic přestal fungovat,takže hned,jakmile se opraví,nebo hned jakmile bude nový,napravým to...
            Last edited by Marie Kořínková; 28.04.2011, 13:24.

            Comment


            • #7
              Dobrý den paní Maruško, tady posílám odkaz, jak si dát do profilu svůj obrázek. ten avatar to je ono. http://forum.ekucharka.net/moje-poznatky-4101
              Ivana M

              Comment


              • #8
                mockrat vam dekuju

                Comment

                Pracuji...
                X