Oznámení

Collapse
No announcement yet.

vkládání obrázků

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • vkládání obrázků

    v poslední době se mi nedaří vložit obrázek přes URL adresu - vždy se mi objeví hláškaRemote file is too large. Totéž u většiny obrázků z PC, aby prošly, musím je zmenšovat na neúnosnou mez. Co mám udělat, abych mohla vkládat obrázky jako dřív?
    Díky za radu
    Jeta

  • #2
    Můžete mi zaslat konkrétní adresu obrázku, který jste chtěla vložit přes url? a nešel Vám. Ať se bavíme o něčem konkrétním

    Velikosti a rozměry obrázku jsem neměnil, takže jsou pořád stejné (byly stejné i na sterém fóru).
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      zkoušela jsem to již s několika, předtím jsem je tam dávala bez problémů a teď stále stejná hláška. Byly to takové ty "přací" obrázky a gify, dokonce jeden, který už jsem kdysi vkládala. Nesouvisí to třeba nějak s počtem vložených příloh?
      Jeta

      Comment


      • #4
        potřeboval bych webovou adresu konkrétního obrázku! Bez toho můžu sice nějaké limity měnit ale když přesně nevím čím to je, tak to pro mě není lehké. Třeba to bude něčím jiným.

        Ještě se chci zeptat jak postupujete při vkládání obrázku. Když se nacházíte při tvorbě příspěvku v kompletním editoru, tak pak dáte ,,Spravovat přílohy,, --> Nahrát nové soubory? Nebo nějak jinak? Těch způsobů je více jak vložit obrázek. Potřebovat bych vědět ten Váš.

        Aktuálně nastavené limity pro obrázky

        .bmp, max. velikost souboru 50 Kb, max. rozměry 1000x1000 px
        .gif max. velikost souboru 100 Kb, max. rozměry 1000x1000 px
        .jpg max. velikost souboru 150 Kb, max. rozměry nelimitováno
        .jpeg max. velikost souboru 150 Kb, max. rozměry nelimitováno
        .png max. velikost souboru 100 Kb, max. rozměry 1000x1000 px
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Járo, myslím si, že problém je zde, mělo by se zrušit zaškrtnutí u Retrieve remote file....
          Click image for larger version

Name:	Obrazovka ekucharka.JPG
Views:	1
Size:	128.2 KB
ID:	142335
          Blanka

          Comment


          • #6
            hmm, přesně nějaký takový náhled jsem potřeboval. Já obrázky nahrávám trochu jinak. Tu variantu, která je zobrazena u Vás na náhledu počeštím a uvidíme.

            To odškrtnutí by skutečně pomoct mohlo. Obrázek se poté asi neukládá sem na ekuchařku ale jen se tahá z toho vzdáleného serveru.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Blani, tys to vyhmátla!!! Paráda!
              Jardo, díky za to počeštění, už to odklikávám a vše funguje! Takže Hurá!!!
              Jeta

              Comment

              Pracuji...
              X